Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Varovani 400MHZ TRANSCEND CL 2.5 STANDARD

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Rad bych vsechny varoval pred koupi techto ram Tesne pred koncem roku jsem jich koupil 12ks. Znate to firma potrebuje utratit penize .. a shopy jsou pred vanocema vykradeny byla to bohuzel jedina volba skladem. Na upgrade stanic jsem se dostal az v novem roce a pc kteryma sem je osadil zacali ihned vykazovat nestabilitu restarty atd. Vzal sem teda dve pc do kazde nahodil po ram a zacal testovat vetsina tech modulu samostatne prosla testy normalne.. ale nektere vykazovaly chybu uz samostatne.. Zadna z techto pameti vsak neni schopna pracovat v paru at uz primo se stejnym typem nebo s jinou pameti .. v podstate ani jedna z tech 12 nejela v paru (nemluve o dualu) Projizdel sem to jak gold memory tak memtestem .. Pameti s emi nakonec podarilo vsechny vyreklamovat .. Takze bacha na to! Presny nazev chipu kteryma to bylo osazeny dodam bohuzle ted nemam uz zadnou u sebe ale nebyl to ani jetram ani samsung
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

casovani si mel podle SPD? zkusil jsi jim trosku pridat stavu? i kdyz to kancl desky asi neumi...

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

zkousel sem s tim i jine psi kusy Samozrejme v ruznejch deska a i kdyz to jsou kancl kompy nektery desky v tom jsou celkem slusny

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Kdysi hodně hodně dávno transcendet vyráběl docela solidní paměti. Ale teď jsou to všechno hrozné šunty. Koupil jsem 2 x do low-end PC a vždy jsem je reklamoval (úspěšně).

Nechápu, proč je vůbec prodávaj....vždyť musí mít reklamací...

Podobná témata

1. HDD Seagate a varování v HD-Tune
    Od pepos01 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 28-06-2014, 17:25
  2. Jaký standard má vaše bezdrátová síť?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-09-2011, 18:28
  3. PC se bez varování vypíná
    Od nonevim v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 20-01-2010, 13:03
  4. Windows Server 2008: Windows server 2008 standard
    Od anicka.balounova v sekci OS Windows
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 09-01-2009, 16:44