reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

artec ultima 2000

luptykov (3)|5.2.2007 10:37
Prosím poradte.mam scenner artec ultima 2000,ale ked ho pripojim nejde mi,potrebujem asi Skener Driver ScanEZ V1.30.len tento program nemám
pas!k (3765)|5.2.2007 10:55
[QUOTE=luptykov]Prosím poradte.mam scenner artec ultima 2000,ale ked ho pripojim nejde mi,potrebujem asi Skener Driver ScanEZ V1.30.len tento program nemám[/QUOTE] Zkus se mrnout tady
luptykov (3)|5.2.2007 11:28
velmi dakujem.a prosim ta ked zapojim scenner do usb,vypise ze novy hardver sa nasiel ale nepracuje spravne.a ked idem cez tento pocitac cez hardver tak je tam pri usb zltý otáznik.ale tá koncovka usb v pocitaci je dobra lebo mys mi tam pracuje.nevies kde je chyba?
pas!k (3765)|5.2.2007 11:32
[QUOTE=luptykov]velmi dakujem.a prosim ta ked zapojim scenner do usb,vypise ze novy hardver sa nasiel ale nepracuje spravne.a ked idem cez tento pocitac cez hardver tak je tam pri usb zltý otáznik.ale tá koncovka usb v pocitaci je dobra lebo mys mi tam pracuje.nevies kde je chyba?[/QUOTE]
Chyba bude nejspis v tom ze ten hw potrebuje spravne drivery ktere nejsou soucasti xp .. Stahni si to z toho meho odkazu vyber ten odkaz kde je napsano win xp (predpokladam ze pouzivas tento system) nainstaluj to restartni a pak napis co dela zlutej otaznik ;)
luptykov (3)|5.2.2007 11:37
diky ,urobim to tak.akurat ti dam vediet neskor lebo to mam doma. ale diky na info,lebo ani ten ovladac som nevedel najst.
ICEBOSS (3435)|6.2.2007 20:33
standardni postup u USB obvykle je, ze se nainstaluji drivery a pak teprve pripoji tiskarna/scanner.