reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

A4 X750BF Combo 600-2500DPI Gaming

jkl (66)|5.2.2007 18:55
Porad vaham, jestli koupit nebo nekoupit, nekteri ji vsude chvali, jini na ni nadavaji. Chtel bych zacit trochu vazneji hrat CS, takze lepsi mys je zaklad. Vyplati se? Zvlada rychlejsi pohyby? Nebo jakou jinou za podobnou cenu (550 s DPH, takze asi zadna jina neni :D)?

Snese se s podlozkou Steelpad QCK?

edit: viz. https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=1142

"DPI není vše, spíše reklamní trik. Myš může mít třeba 5000dpi a bude špatná - záleží na rychlosti optiky a vyhodnocováni - tzn. že 1600dpi u Razeru/Logitechu nerovná se 1600dpi u myši za 300Kč, o kvalitním zpracování ani nemluvě."
Zeli (397)|5.2.2007 20:05
Tato mys se uz resi zde.
Mam ji uz obednanou, ale jeste mi neprisla :(.
jkl (66)|5.2.2007 20:29
Ja si pro ni pujdu asi zitra, ale bojim se toho senzoru, prave se zda az moc dobra na svou cenu.
jkl (66)|5.2.2007 20:57
nebo jeste Genius Ergo 525 Laser USB/PS2 .

takze jakou?

Genius Ergo 525 Laser USB/PS2 nebo A4 X750BF Combo 600-2500DPI Gaming?
Withman (1337)|5.2.2007 21:01
[QUOTE=jkl]nebo jeste Genius Ergo 525 Laser USB/PS2 .

takze jakou?

Genius Ergo 525 Laser USB/PS2 nebo A4 X750BF Combo 600-2500DPI Gaming?[/QUOTE]

Ještě cca rok zpátky jsem používal obyč. myšky, pak jsem měl MS Intellimouse Explorer 4.0, která samozřejmě přestala klikat. Poohlížel jsem se po nové myši, chtěl jsem nějakou kvalitní, ale nechtěl jsem za ní moc dávat pěnez. Zkusil jsem tedy Ergo 525, vzal jsem jí do ruky a říkám si: "ta je super, ta se suprově ovládá, opravdu dobrý". Hned na to jsem poprvé do ruky vzal MX518 a hned jsem pocítil, jak je Ergo 525 nekvalitní, resp. zpracování "mdlé", nejezdila po podložce tak dobře jako MX518 apod., tak jsem si koupil MX518. :D Nedávno jsem vzal do ruky G5 a ta je mnohem lepší, strany jsou "zdrsněné", což trochu "pohlcuje" pot a povrch není lesklý jako u MX518, hned bych měnil, ale nejsou penízky. :((
jkl (66)|5.2.2007 21:24
[QUOTE=Withman]Ještě cca rok zpátky jsem používal obyč. myšky, pak jsem měl MS Intellimouse Explorer 4.0, která samozřejmě přestala klikat. Poohlížel jsem se po nové myši, chtěl jsem nějakou kvalitní, ale nechtěl jsem za ní moc dávat pěnez. Zkusil jsem tedy Ergo 525, vzal jsem jí do ruky a říkám si: "ta je super, ta se suprově ovládá, opravdu dobrý". Hned na to jsem poprvé do ruky vzal MX518 a hned jsem pocítil, jak je Ergo 525 nekvalitní, resp. zpracování "mdlé", nejezdila po podložce tak dobře jako MX518 apod., tak jsem si koupil MX518. :D Nedávno jsem vzal do ruky G5 a ta je mnohem lepší, strany jsou "zdrsněné", což trochu "pohlcuje" pot a povrch není lesklý jako u MX518, hned bych měnil, ale nejsou penízky. :(([/QUOTE]

Takze zkusim tu A4tech x-750bf, nejak Genius nemam rad. Dik.
Withman (1337)|5.2.2007 21:33
[QUOTE=jkl]Takze zkusim tu A4tech x-750bf, nejak Genius nemam rad. Dik.[/QUOTE]

Tím jsem nechtěl napsat, abys šel do A4Tech, tím jsem myslel, že bych nešel ani do jedné ze zmíněný. :D :D :D
Sice jsem ten A4Tech neměl v ruce, ale asi by jej volil, pokud bych měl volit mezi těmito dvěma kandidáty. :slug
jkl (66)|5.2.2007 22:25
[QUOTE=Withman]Tím jsem nechtěl napsat, abys šel do A4Tech, tím jsem myslel, že bych nešel ani do jedné ze zmíněný. :D :D :D
Sice jsem ten A4Tech neměl v ruce, ale asi by jej volil, pokud bych měl volit mezi těmito dvěma kandidáty. :slug[/QUOTE]

Ja taky nerikam, ze jsi me donutil do te X-750, jen jsi me ujistil, ze Genius neni taky nic extra.
Withman (1337)|5.2.2007 22:26
[QUOTE=jkl]Ja taky nerikam, ze jsi me donutil do te X-750, jen jsi me ujistil, ze Genius neni taky nic extra.[/QUOTE]

taktak :)
jkl (66)|6.2.2007 15:23
Tak uz ji mam a jsem uplne hotovej. Mam "hadi" design , matny povrch, vubec se nesmeka. Mam asi "big hand" model, je uplne stejne velka jako MX310. Snima naprosto v pohode, vubec nepreskakuje, po podlozce Steelpad QCK jezdi uplne nadherne. Samozrejme jsem se dival na snimac ale ten laser neni vubec videt. Uvnitr jen neco velice slabe cervene sviti, ale snimac nesviti vubec.

Proste jsem maximalne nadsenej.
Zeli (397)|9.2.2007 22:03
Uz ji taky mam a po hodince "klikani" sem si na ni uz celkem zvyknul. vypada opravdu uzasne, i kdyz ten "hadi povrch" mohl byt kvalitneji natisknuty. Bezva je odpocivadlo na palec a povrch zboku mysi, ktery je matny a neklouzavy. 3fire button taky funguje, ale stejne kdyz potrebuju, tak dokazu klikat asi 10x rychlejc nez ten čůdl :p, zkousel sem s tim strilet ve Vietcongu a hodi se to jen na kratke zbrane/pistole, u samopalu se to jako davka moc pouzit neda. Jako tlacitko pro lenochy misto dvojkliku se to da taky pouzit, ale jeste sem se s tim tak nezzil, proto nez prechmatnu na 3fire, tak mam normalne udelanej dvojklik :p. Co se tyce prepinani dpi, tak mi nejvic vyhovuje 1200 a 1600. Zajimavy detajl je, ze kolecko sviti jinyma barvama nez je deklarovano a to: 600 - nesviti, 800 - zelena, 1200 - oranzova, 1600 - cervena, 2000 - zluta/cervena, 2500 - oranzova/zelena. Uvidime jak na tom bude za cas, kdyz mi na ni zacne neco vadit, tak se urcite s vami o to podelim.