Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Přechod z XP Prof. SP3 na Win7 Ultimate

Občasný diskutér Avatar uživatele jerryczech007
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj,
    o Vánocích chystám přechod z XP Prof. SP3 32bit na Win7 Ultimate 64bit. Budu dělat tzv. čistou instalaci na fyzicky samostatný disk C. Nerad bych ale přišel o poštu z MS Outlook Expresu, který používám. Taky chci zachovat "oblíbené" v Internet Exploreru. Poraďte mi prosím, jak nejlépe udělat export těchto 2 věcí z XP a jejich následný import do Win7 bez ztráty dat. K dispozici mám dalších 5 HDD v PC a všechny další možné zálohovací prostředky Všechny ostatní programy budu instalovat znovu. Jen ještě dotaz: funguje pod Win7 Ultimate 64bit Vegas Pro 8.0 a DVD Architect Pro 4.5 ? S ostatním snad nebudou problémy ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Malo by stačiť zmeniť priečinok, kam sa ukladajú správy.
    Nástroje - Možnosti - Údržba - Priečinok na ukladanie - Zmeniť .... Sám to mám nastavené na fyzicky iný disk, takže pri prípadnej reinštalácii OS no problem ...

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Malo by stačiť zmeniť priečinok, kam sa ukladajú správy.
    Nástroje - Možnosti - Údržba - Priečinok na ukladanie - Zmeniť .... Sám to mám nastavené na fyzicky iný disk, takže pri prípadnej reinštalácii OS no problem ...
    Nojo, ale když to teď změním, tak se mi tam pošta začne ukládat až od teď. Co s tou doposud uloženou ? Lze udělat export osobních složek z Outlooku z XP a pak import do Outlooku Win7 ? Visty mě naštěstí nějak minuly, tak netuším, jestli Win7 ukládají na stejné místo jako XP.

Registrace
    Feb 2008

Nikdo jiný fundovaně neporadí ? Je potřeba si na něco dát extra pozor ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Záloha a obnova složek Microsoft Outlook:

Microsoft Outlook, ve Win7 není Microsoft Express obsažen, je stejný ve všech operačních systémech Windows. Program je součástí balíku Microsoft Office, nikoliv samotného operačního systému.

Záloha a obnovení nastavení Internet Exploreru:

Nejjednodušším způsobem jak zálohovat/obnovit data z/do Internet Exploreru je použití nástroje BackRex Internet Explorer Backup. Program dokáže zálohovat/obnovit záložky, oblíbené odkazy, historii, nastavení, hesla a jiná data. Je určen pro verze Internet Explorer 7 a 8.

Kompatibilita programů pro Win7:

Zda-li je tvůj nynější nainstalovaný software kompatibilní s Win7 zjistíš pomocí nástroje Windows7 Upgrade Advisor

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ešte doplním kevina v tom zmysle, že existuje aj pekný tutorial o prechode z WinXP na Win7.

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 25-10-2013, 01:59
  2. Tiskárny: Pod win7 ultimate přestala fungovat HP Photosmart 5160
    Od jamaica v sekci Periferie
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-02-2011, 23:33
  3. modra smrt ve win7 ultimate x64
    Od ghostdead151 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 15:43