reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ako zrusim iPod touch ucet?

TECon (72)|8.12.2009 20:07
Zdravim,

kupil som so ipod touch a vytvoril ucet na itunes.. Ked som sa registroval, tak tam bolo napisane, ze je skusobna verzia na nejakych 60 dni a potom si musim zaplatit asi 60eur, aby som ho mohol mat uz navzdy. Tak som dal ok, ze vyskusam. No zistil som, ze ucet mam zbytocne, lebo hudba, filmy a obrazky sa tam daju davat aj bez toho, aby ste mali ucet a ja hry a aplikacie nepotrebujem.
Neviete niekto, ci sa ten ucet da zrusit?? Lebo platit to teda nechcem, ked to nebudem ani vyuzivat.
Vopred dakujem za pomoc. :)
kanabis (254)|10.12.2009 07:41
do ipodu se dají faá veci i bez uctu ne? takze proste neplat
Allnei (1)|3.2.2010 15:59
Odkdy se za účet na do iTunes platí ? Pokud vim tak účet je zadarmo a platí se až za to co stáhneš
VLAN (656)|3.2.2010 20:17
[quote=TECon;324845]Zdravim,

kupil som so ipod touch a vytvoril ucet na itunes.. Ked som sa registroval, tak tam bolo napisane, ze je skusobna verzia na nejakych 60 dni a potom si musim zaplatit asi 60eur, aby som ho mohol mat uz navzdy. Tak som dal ok, ze vyskusam. No zistil som, ze ucet mam zbytocne, lebo hudba, filmy a obrazky sa tam daju davat aj bez toho, aby ste mali ucet a ja hry a aplikacie nepotrebujem.
Neviete niekto, ci sa ten ucet da zrusit?? Lebo platit to teda nechcem, ked to nebudem ani vyuzivat.
Vopred dakujem za pomoc. :)[/quote]

K tomu ti pomůže Jailbrake, pak budeš moci instalovat hry a aplikace z jiných neplacených serverů(většinou warez), ale podrobné návody a odkazy nalezneš na forech mezi lidmi se tímto zabývajícími.
lexxxa (714)|3.2.2010 20:26
[quote=TECon;324845]Zdravim,

kupil som so ipod touch a vytvoril ucet na itunes.. Ked som sa registroval, tak tam bolo napisane, ze je skusobna verzia na nejakych 60 dni a potom si musim zaplatit asi 60eur, aby som ho mohol mat uz navzdy. Tak som dal ok, ze vyskusam. No zistil som, ze ucet mam zbytocne, lebo hudba, filmy a obrazky sa tam daju davat aj bez toho, aby ste mali ucet a[SIZE="3"] ja hry a aplikacie nepotrebujem.[/SIZE]
Neviete niekto, ci sa ten ucet da zrusit?? Lebo platit to teda nechcem, ked to nebudem ani vyuzivat.
Vopred dakujem za pomoc. :)[/quote]

[quote=VLAN;345124]K tomu ti pomůže Jailbrake, [SIZE="3"]pak budeš moci instalovat hry a aplikace[/SIZE] z jiných neplacených serverů(většinou warez), ale podrobné návody a odkazy nalezneš na forech mezi lidmi se tímto zabývajícími.[/quote]

jj:mistake

(ctes vubec na co reagujes? uzivatel se pta jak zrusit ucet, a ty mu doporucis at si ipod jailbreakne? neni to trosicku uplne mimo misu? na co by si ho asi tak navic jailbreaknul kdyz mu jde jen o muziku a obrazky? jasne napsal ze aplikace ani hry nepotrebuje,tudiz tva reakce byla IMHO naprosto zbytecna,a jeste uplne vedle)