reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Heroes V

Vasek1980 (41)|4.7.2006 11:43
Tak jak se líbí? Hraju již od prvního dílu. Nejtěžší byl přechod z 3 na 4, ale teď hraju čtyřku daleko radši a k trojce se nevracím moc rád. No a mě zatím HOMAM V nenadchnula.
Abel (97)|4.7.2006 17:36
no jakoze, velice sem se na ne tesil a kdyz sem to zacal hrat, tak jakoze super, ale NUDA... kampan je silene nudna, porad tam clovek dela to same, coz dokaze zabavit asi tak na hodinu... ona to byla nuda i pres hotseat... vzdycky nastane ta faze, kdy vsechno postaveno je a jenom se odklikavaji tahy a ceka se az bude dost penez na nejvic jednotek.

za dva tydny to slo z disku... trojka je best off
mech13 (5526)|6.7.2006 16:55
ja sem hrozne moc hraval jednicku, pak dlouho dvojku a trojku, trojka me dost chytla ale ctverky sem se lekl jak vypadala a petku sem po dvou dnech poslal do vecnech lovist.... nwm nejak se mi to vubec nelibilo. a zdalo se mi to hrozne pomaly a roztahany. to co sem v petce delal hodinu to by ve trojce bylo za 10 minut zameteny. takovy pomaly ovladani
1,2,3 JO
4,5 NE
Abel (97)|6.7.2006 17:43
[QUOTE=mech13]
1,2,3 JO
4,5 NE[/QUOTE]

ja bych to spíš řekl takhle: 1,2 jo, 3 absolutně určitě :), 4 dejme tomu, 5 jakš takš, ale nic extra.

ale aspoň tu sérii nezazdili tak, jak "skončila" série Settlers... 1,2,3,4 super, pětka byla totální zklamání, brak a zmetek... pátý díl prostě nebyli settleři. naštěstí settleři úplně neskočili, chystá se Settlers 2: The Next Generation, což bude vlastně dvojka předělaná do 3D + mírné úpravy. tomuhle věřím a doufám, že se vrátí ke kořenům.

série homam jde (velice) pomalu kvalitou dolů. hlavně to už nedělá ten původní tým (tuším že zkrachovali), ale tým co udělal etherlords (což mě moc nebavilo).
Chosé (41)|5.9.2006 15:54
HOMAM V mam na svem PC uz dlouho..ale za prve se mi seka...coz smozrejme kazi dojem ze hry ale Heroes V by me asi ani tak moc enbavila...nelibi se mi drasticke zmenseni map nejspis pro vetsi akcnost hry...toje podle me obrovska chyba...jinak k hernim upravam nemam namitky...souboj sou ted auz uuplne o necem jinem ale prest se mi zdaji pekne...taktez sem hrla celou serii homam nej je podle me Heroes 3 complete...4 po jistem zvyku se dala hrat a celkem me i bavila 5 radsi nebudu soudit abyhc ji nezazdil hend ted az budu mit new komp= pooudim...ale ted sem mi to jevi jako nic moc...(opravdu me moc mrzi zmenseni map...uz to nein ten stary heroes...:(