reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejdou některé avi

jaris (1)|10.12.2009 00:23
Prosím o radu.
Kamarádovi poradil známý několik balíků kodeků na přehrávání videoformátů a v tom byl ten problém.Snažil jsem se všechny odinstalovat a dát postupně jen jedny s kterými mám zkušenost.Ale problém přetrvává.Některé avi klipy nebo filmy jdou.některé ne.Nejdou vůbec wm soubory.Nejdou avi mnou donesené filmy v avi.jen některé avi se spustí a druhé ne.Jen pruhy v přehrávači.A to jsem vyskoušel 3 přehrávače..Děkuji vám.P.S.nevíte prosím jak se zbavit všech nepotřebných kodeků v xp?V přidat ubrat programy jsem je odinstaloval.Děkuji
kevin00 (10238)|10.12.2009 03:33
Jedním z nejlepších způsobů odinstalace je odinstalovávat pomocí utility Revo Uninstaller. Po odinstalování důkladně pročisti systém pomocí Glary Utilities. Manuálně zkontroluj, zda-li byli veškeré zbytky kodeků korektně odstraněny (adresáře Program Files, Data aplikací, apod). Poté nainstaluj program VLC Player - nepotřebuješ k němu žádné kodeky, neboť vše co potřebuje k přehrání podporovaných formátů má v sobě integrováno.
Dojigiri (1629)|10.12.2009 09:23
Nebo pokud by ti nevyhovovalo rozhraní VLC playeru můžeš zkusit i MPC - Home Cinema, taky má kodeky v sobě.