reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

<SHW>Official02LEXXA

lexxxa (714)|13.12.2009 18:17
.....
1041904b25219e058a3.jpg
lexxxa (714)|13.12.2009 18:21
Deee-aN (3834)|13.12.2009 19:46
IMHO pěkný!:thumb
Není to tak úplně pro 750k hráče, ale dá se to naučit. Dá se to lehce zkrátit mezi CP2 a CP3, ale je otázka, jestli se to vyplatí. Mě to vycházelo rychleji normálně po trati.
jrx (1880)|13.12.2009 19:57
Vím, že jsem udělal velký prd a tak sem zrovna ten poslední kdo může kritizovat, ale nějak se mi to nezdá :notsure Já si i v minulém kole myslel, že trať musí mít přesný tvar (minule to byl tvar SHW a podle toho jsem taky stavěl) a né že se postaví jen tak nějaká trať a na okraj se přidá nápis aby se neřeklo :D To můžu okopčit nejlepší trať kterou najdu na tm exchange, přidat nápis a mám to vyhrané :thumb Ale to není nic proti lexxxovi, spíš by to chtělo upřesnit znění pravidel.
lexxxa (714)|13.12.2009 20:28
no kdyz po ty trati jedes,( a ma byt pro pozdejsi pouziti na serveru),tak tvar nevnimas-imho pak vznikaji "nesjizdne hybridy"-mel by to posoudit DEEE jako organizator;)(trat by mela predevsim slouzit k jezdeni,pro dobry pocit z jizdy-IMHO)treba se mylim,vy to delate dele nez ja,ja byt novacek;)
- hraje vam tam moje vanocni muzika? to byl porod to zprovoznit;)
Deee-aN (3834)|13.12.2009 20:35
[quote=Jiri@tncm;326595]Vím, že jsem udělal velký prd a tak sem zrovna ten poslední kdo může kritizovat, ale nějak se mi to nezdá :notsure Já si i v minulém kole myslel, že trať musí mít přesný tvar (minule to byl tvar SHW a podle toho jsem taky stavěl) a né že se postaví jen tak nějaká trať a na okraj se přidá nápis aby se neřeklo :D To můžu okopčit nejlepší trať kterou najdu na tm exchange, přidat nápis a mám to vyhrané :thumb Ale to není nic proti lexxxovi, spíš by to chtělo upřesnit znění pravidel.[/quote]
Ano, máš pravdu. V pravidlech je, že by část zadaného motivu měla být sjízdnou částí mapy (nebo tak nějak - přesnou citaci je možno dohledat).
V žádném případě ale nechci dospět do stadia, kdy se tu budeme tahat o slovíčka a vymýšlet komplikovaná pravidla jako v SHWallpaperu. Budiž tento nedostatek zmíněn v diskusi k mapě a ať se hlasující rozhodnou, jestli hlas takové mapě dají. Navíc tato týdenní diskuse před zahájením hlasování slouží právě k tomu, aby se takovéto chybky napravily.
Navíc, máme půl deváté večer a Lexxxa je jediný, kdo dodal soutěžní mapu. Proto jsem zatím ochotný přimhouřit oko.

[quote=lexxxa;326610]no kdyz po ty trati jedes,( a ma byt pro pozdejsi pouziti na serveru),tak tvar nevnimas-imho pak vznikaji "nesjizdne hybridy"-[/quote]
Je ale pravda, že by se aspoň po kusu svíčky, vločky, komety,..... jet mělo. Proto to vánoční téma. Samozřejmě, že ne za každou cenu. IMHO se s tím ale dá vždycky nějak vy****t. Aby se Deee nažral a mapa zůstala celá :D
[quote=lexxxa;326610]- hraje vam tam moje vanocni muzika? to byl porod to zprovoznit;)[/quote]
Jj hraje!:thumb Gratuluju!
kevin00 (10238)|13.12.2009 20:36
Sice žádnou mapu nemám a s největší pravděpodobností ani mít nebudu, ale klidně bych nechal mapu jakéhokoliv tvaru a souhlasím s Lexxxou v tom, že důležitá je sjízdnost. Takže bych z toho nedělal takovou vědu a tragédii a nechal mapu tak jak je.
Deee-aN (3834)|13.12.2009 20:52
Nejde o vědu nebo tragédii. Je dáno několik jednoduchých základních pravidel, jež IMHO není problém dodržet. Právě zadání určitého tématu dělá tu soutěž trochu víc funny. Navíc vydařenost a vtipnost "vkloubení" daného tématu do mapy může někomu usnadnit rozhodnutí, které dá svůj hlas. Opakuji: nemělo by to být na úkor sjízdnosti (jako např. Mlokova mapa na Skládce). Tam už potom zafunguje nejlepší kontrolní mechanismus neboli hlas lidu a mapa dopadne celkově špatně.
Tohle celé je ale vzhledem k dosavadnímu počtu účastníků spíše akademická diskuse...:(
jrx (1880)|13.12.2009 21:04
Příště budu raději mlčet :D:shut
Deee-aN (3834)|13.12.2009 21:09
No vidíš! A je to vyřešený! Budem tu na sebe nasraně mlčet. Místo toho, abychom to prodebatovali.
jrx (1880)|13.12.2009 21:13
Stejně jsme nic nevyřešili (nebylo co) :cool: Prostě jsem se spletl a blbě pochopil pravidla :rules
lexxxa (714)|13.12.2009 21:30
ale Jiriku,nedelej Zagorku, je jasny ze jsem si ty pravidla vylozil ja spatne,udelal jsem to jako pohlednici,a dal vanocni muziku jako prani- ja Official 01 nesoutezil ani jsem se na ty mapy nekoukal,takze jsem to nevedel,neznalost zakonu neomlouva,takze asi tak,mel jsem se lepe informovat:eek:
Deee-aN (3834)|13.12.2009 21:38
[quote=Jiri@tncm;326629]Stejně jsme nic nevyřešili (nebylo co) :cool: Prostě jsem se spletl a blbě pochopil pravidla :rules[/quote]
[quote]Tématika je nasnadě: v rámci pravidel vytvořte vánoční mapu. Jaký způsobem bude vánoční, je na vás - Stromeček nebo vločka v půdorysu (alespoň částečně sjízdné), vánoční billboardy atd... IMHO to může obsahovat i P.F.-ku. Je to sice až po Vánocích, ale IMHO nevadí. (https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=323744&postcount=2203 )[/quote]Abychom si to celé shrnuli: pravidla jsi pochopil dobře a tahle mapa je skutečně trochu porušuje. Ale, je jediná hotová (a navíc pěkná) a tak z toho já osobně nebudu dělat tragédii. Až jich do soutěže příjde patnáct, všechny nesplňující pravidla vyřadím.
Ty témata dávám, aby to bylo zajímavější. Ale můžeme to dělat i tak, že to bude formou volné tvorby.... Abychom se ale nedočkali flamů tarmac vs. dirt atp.