reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

benchmarky intergrovaných karet

petr.svec (320)|15.12.2009 14:03
lze na internetu někde najít srovnání výkonu nejnovějších integrovaných karet

oproti sobě a oproti normálním grafickým kartám???

hledal jsem ale marně
ex_ (170)|15.12.2009 14:11
[quote=petr.svec;327206]lze na internetu někde najít srovnání výkonu nejnovějších integrovaných karet[/quote]
lze
[quote]hledal jsem ale marně[/quote] pravděpodobně jste vynechal www.google.com

e// to hl.hl : co kdyby jste se staral o své příspěvky,aby měli nějakou informační hodnotu a né jen výkřiky do tmy popřípadě offtopic?
A pokud jde o petr.svec jeho RB jasně dokazují, jak velkým přínosem je pro toto fórum, tudíž moje rada je zcela na místě

e?/ https://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=311668&postcount=4
hl.hl (1387)|15.12.2009 14:32
[quote=ex_;327208]lze
pravděpodobně jste vynechal www.google.com[/quote]

Co kdyby jste si prestal hrat na chytreho a poslal tazateli co tedy ma zadat do toho googla? Ono je pekne dat odkaz na vyhledavac, ale daleko dulezitejsi je vedec co hledat.

Nebo uplne nejlepsi by bylo poslat odkazy na nejake konkretni srovnani, nemyslite?
Deee-aN (3834)|15.12.2009 20:11
[quote=hl.hl;327212]Co kdyby jste si prestal hrat na chytreho a poslal tazateli co tedy ma zadat do toho googla? [/quote]
IGP benchmark, IGP review, IGP contest, IGP comparison, ......;)
petr.svec (320)|16.12.2009 11:00
no možná, jsem hledal blbě, ale ani s Vaší radou na tom nejsem lépe

nejen že se vpodstatě nedá najít nvidia, tak nejde najít ani srovnání nvidia/ati
natož jednotlivé verze :(
johny__g (6387)|16.12.2009 11:08
[quote=petr.svec;327561]no možná, jsem hledal blbě, ale ani s Vaší radou na tom nejsem lépe

nejen že se vpodstatě nedá najít nvidia, tak nejde najít ani srovnání nvidia/ati
natož jednotlivé verze :([/quote]

No mně to trvalo asi 15 vteřin najít třeba tohle. Kdybys potřeboval ještě něco, cokoli, třeba utřít p...l tak se neboj napsat ...:stupid
pas!k (3765)|16.12.2009 11:41
[quote=petr.svec;327561]no možná, jsem hledal blbě, ale ani s Vaší radou na tom nejsem lépe

nejen že se vpodstatě nedá najít nvidia, tak nejde najít ani srovnání nvidia/ati
natož jednotlivé verze :([/quote]

Otazka je v cem to hledas .. je dobre pouzit treba http://www.google.cz .. v databazi kuchynskych skrinek je dost mala sance ze neco takoveho najdes.
Misacek (18)|6.1.2010 23:49
Dobrý den, nechci se tu do toho míchat, jsem jenom nováček a nic o tom nevím, kdežto většina zúčastněných jsou starousedlíci a moderátoři s tisíci příspěvků, ale přijde mi, že jste na toho petr.svec nějak zasedlí... (Fakt nechci rejpat, je možné, že tahle diskuse měla nějakou předehru kterou neznám, ale stejně, přišlo mi to lehce nezasloužené.)

Navíc, schválně jsem hledal, a v češtině toho doopravdy moc není. Převážně texty roky staré a popisy jediného modelu IGP.

V angličtině je toho teda, pravda, víc...

Tady je něco, snad to aspoň k něčemu bude:

http://www.reghardware.co.uk/2009/01/20/review_round_up_desktop_integrated_gpus/page3.html

Ve shrnutí: Ty nové nVidie i ten Radeon jsou si dost podobné a mají (ve starším syntetickém testu 3D Mark 06) tak 180-200% výkonu dnes celkem běžně používaného čipu Intel GMA X4500HD.