reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ViewSonic LCD 22" VX2235wm - mate nekdo zkusenosti?

lador (4)|7.2.2007 13:56
Mam objednane toto LCD. Mate s tim to typem nekdo zkušenosti???Připadně foto z her a filmu.Budu ho pouzivat na filmy a na hry
Ghost_sk (29)|7.2.2007 15:26
[quote=lador]Mam objednane toto LCD. Mate s tim to typem nekdo zkušenosti???Připadně foto z her a filmu.Budu ho pouzivat na filmy a na hry[/quote]
No neviem, ale mne sa zda ta 2025 lepsia.Nie je to TNko a dva palce uz nejako ozeliem (radsej za to MVA).
No sak sa potom podel zo skusenostami.Ked uz ho mas objednane, asi to uz nezmenis a navyse na filmy a hry ti bude v poho stacit.
S ViewSonicom neurobis chybu nikdy...:thumb
lador (4)|7.2.2007 23:24
tak uz ho mam asi 3 hodiny a jeste jsem nenasel zadnou chybu.Tedy když bych to zkoumal hodně podrobne tak horni a spodni kraje jsou vic podsvíceny, ale jen nepatrně
lador (4)|8.2.2007 10:27
tak v prodejne jsem to kontroloval, ale az ted jsem zjistil ze ma 2 vadne body, ale z dalky z ktere se na to divam to neni normalne videt.Ale stve mě že tam jsou.
lador (4)|8.2.2007 10:28
Je to normalni??2 vadne body???Da se to reklamovat?
Ghost_sk (29)|8.2.2007 18:48
[quote=lador]Je to normalni??2 vadne body???Da se to reklamovat?[/quote]
Ja som cital na nete ze ViewSonic ma 0 garanciu vadnych bodov.Ide o to ze na oficialnej stranke som o tom nenasiel ani zmienky.Skus im tam napisat maila na viewsonic.cz
Mozno sa zadari.Toto bol aj jeden z dovodov preco som si kupil PVA panel.Tie nemavaju casto vadne pixely a ked maju tak su cierne co vadi menej.