Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: ROZHODNUTÍ mezi dvěma počítači hlavně na hry SPĚCHÁ

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Dobrý den, vybral jsem si na internetu dva počítače, které mě zaujaly cenou a výkonem a chtěl bych počítač hlavně na hraní moderních her. Prosil bych o srovnání počítače HP http://www.hifiprofik.com/INSHOP/scr...asp?kat=890830 nebo Athlon http://pocitace.itshop24.cz/itshop24...DR3-GTX275-WIN Prosil bych nejenom o Váš názor, ale i zhodnocení, o kolik je lepší ten daný počítač, jakou má perspektivu do budoucnosti co se týče využitelnosti atd. Moc děkuji za rychlou odpověď, díky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Proboha.....
    Ani jeden.Nechceš si to poskládat radši sám?
    S výběrem KVALITNÍCH komponent ti pomůžeme a poskládání je jako Lego, nebo ti pomůže nějaký kamoš.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

tomu prvnimu skoro chybi graficka karta, to na hry v zadnym pripade ne... ten druhy na tom je podstatne lip, takze muset volit tak ten druhy... ale mit jinou moznost, tak si to poskladam sam a jinak

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

To jsou ceny jak za vola clovece ... dobri zlodeji
    Z tech 2 vazne radsi neber ani jeden ....

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    tomu prvnimu skoro chybi graficka karta, to na hry v zadnym pripade ne... ten druhy na tom je podstatne lip, takze muset volit tak ten druhy... ale mit jinou moznost, tak si to poskladam sam a jinak
    Ano, ten druhý je na tom líp, ale:
    -nvm, co je to za zdroj Fortron??? Black Power 550W ??? ...kéžby alespoň ten.
    -nvm, co je to za 500GB HDD??? Že by proklínaná řada 7200.11???
    -OS XP úplně mimo
    -paměti blíže nespecifikovány. že by A-Data Vitesta +Series 4GB (kit 2x 2GB) 1600 MHz??? Těžko
    -case.....papírák

.......a tak se dá pokračovat.

EDIT// A ten první je snad výsměch, či co. Tohle prodat někomu známýmu, tak jim to přijdu nacpat do pozadí.

Chceš kvalitní herní mašinu? Napiš kolik na to máš, jestli chceš jen bednu, nebo i LCD a periferie a my ti pomůžeme.
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 17-12-2009 v 00:40

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

To jsem zvedav co mu do tech 20k vymyslite, na i5 + Seasonic + WD/Samsung + W7 + nedostupna 5850 to vyjde pres 23k jen to hvizdne

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    To jsem zvedav co mu do tech 20k vymyslite, na i5 + Seasonic + WD/Samsung + W7 + nedostupna 5850 to vyjde pres 23k jen to hvizdne
    Co myslíš, že je lepší.....
    Koupit za každou cenu NĚJAKEJ komp z "neznámých" komponent, nebo si dát tu práci a zkusit něco vymyslet?
    Už jsem měl v posledních dnech v ruce tři takovýhle super kšefty, který potřebovaly předělat a řeknu ti upřímně..... zvracel bys z toho, jak to bylo poskládaný a zprovozněný a co do toho jsou ti prodejci schopní nacpat, aby to bylo levný.
    Radši mu na rovinu řeknu, že to bude mít o litr dražší a pracnější, než abych mu dal dobrozdání, aby si koupil jednu z těch sestav.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Rozhodně si to postaví aspoň z komponent, které jsou kvalitní a sestava bude vyvážená. Nebude to mít z komponent pochybných kvalit, kterých se prodejce nemůže zbavit či sloužily nějaký čas jako testovací.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Radši mu na rovinu řeknu, že to bude mít o litr dražší a pracnější, než abych mu dal dobrozdání, aby si koupil jednu z těch sestav.
    Mno tak o litr to bude za predpokladu, ze vezme Seasonic + Samsung + Kingston/A-Data + XP + rekneme Centurion, jinak sestava prakticky shodna s tou X4 620

Nebo druha moznost priplatit si (+/- 5k) a vzit sestavu s W7 + i5 + 5850 (ktery si setri prodejci prave do sestav).

Riziko pouzitych komponent je tu vzdy, to mu nezaruci nikdo pokud si nebude brat komponenty sam a nezkontroluje baleni...

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Z těch 2 bych bral ten druhý a vyjednal si silnější CPU (X4 955BE). Mělo by to pak stát cca 20k a bude to slušný herní PC.

Samozřejmě že vhodnější je to vždy nakoupit na komponenty a složit, ale situace není na trhu zrovna jednoduchá a né vždy je to možné (rodiče kupují jako dárek a chtějí jednu hotovou věc atp..)

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

S Win7 bude ten šrot stát 20380, v alfě to samé s rychlejšíma paměťma a ukrutně předraženou GTX275 postaví za 20090,-:
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...W601OKE01I2201

Jediné co je na té sestavě dobré je grafika. Která za ujeté ceny očividně jde sehnat i jinde.

Co třeba takhle:
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...BN01RM101HZ701

Pokud to teda spěchá jako dárek. Jestli ne tak bych počkal až se po novém roce naplní sklady a budou k sehnání grafiky za normální ceny.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Ta 4890 vypadá hodně zajímavě v dnešní bídné době - s OC proti referenční 11,5 procent na jádře a 7,5 na pamětech, dobrý tip

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Takže, nakonec jsem se rozhodl pro ten Vámi zavrhovaný první HP elite 7000. Obskočil jsem několik obchodů a ve všech mi řekli, co jsem si myslel. Upozorňuji, že ho neměli v nabídce takže hovořili snad bez snahy prodat něco za každou cenu. Vyslovili se, že až na grafickou kartu (která je sice slabá, avšak ne zcela k zahození) je počítač výborný a sestavený s kvalitních komponent s podporou dobrého a hlavně rychlého servisu. Než mne začnete tady nadávat a klít, jaký že to jsem vůl tak bych rád řekl, že grafickou kartu hodlám v malém časovém horizontu vyměnit, nejspíše za nějakou ATI. Ale to už se asi kouknu na fórum jinam. Mějte se a přeji hodně zdraví do nového roku

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Citace Původně odesláno od Natassix Zobrazit příspěvek
    s podporou dobrého a hlavně rychlého servisu. Než mne začnete tady nadávat a klít, jaký že to jsem vůl tak bych rád řekl, že grafickou kartu hodlám v malém časovém horizontu vyměnit, nejspíše za nějakou ATI.
    A nepřijdeš náhodou o ten servis (záruku), když budeš vyměňovat součástky (otevírat case) v PC?? A pokud ne, tak bych si pak dával pozor, aby se ti tam tvá nová grafická karta do té micro skříně vůbec vešla....

EDIT: A hlavně jedna důležitá věc, jaký zdroj v té sestavě bude, protože jestli to bude nějakej šmejd s malou wattáží, tak bych se bál tam strkat něco silnějšího než je ta GT230 (nejspíše mají na mysli GT240 v lepším případě, anebo GT220 v horším případě....opravdu nevím co tím myslej, GT230 neexistuje pokud vím)
    Naposledy upraveno uživatelem Jandaskunk: 27-12-2009 v 03:56

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. [SPĚCHÁ] Windows 8.1 na starém počítači – problém s vypnutím PC
    Od Paullik74 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-08-2014, 21:10
  2. Výměna HDD mezi dvěma PC
    Od Darby v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 12-09-2013, 21:51
  3. Rozhodnutí mezi HP a SONY
    Od pavel888 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-08-2010, 14:42
  4. Přenos dat mezi dvěma PC
    Od asphyxy v sekci Sítě
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 05-06-2010, 22:04
  5. LCD: Prepinani DVI a D-SUB mezi dvema PC
    Od homi v sekci Monitory