Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Herní pc do 17 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Ale jo, ja se nepru ze nefungujou (pac fungujou - dyt sem je tu mel, jak kit tak jeden 2GB modul!). Jenom rikam, ze jsem mel v kitu spatnej modul + nemaji v spd zaznam na 1600 takze automat je nenastavi. Jinak oc je bidnej, ja z nich nedostal vic jak 1700 pri 1.9v takze spis na omezeni desky bych to videl na omezeni ze strany ramek
    To, že jsi ty zrovna chytl jeden vadný modul RAM, neznamená, že jsou moduly RAM nepoužitelné. Doporučily se více lidem, nikdo zatím problém neměl.
    Co se týče OC, tak jestli tvoje základní deska má omezení na 1666 MHz, tak s nediv. Jinak taktovat 1600 MHz moduly RAM na vyšší frekvenci je naprosto zbytečnou záležitostí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    To, že jsi ty zrovna chytl jeden vadný modul RAM, neznamená, že jsou moduly RAM nepoužitelné. Doporučily se více lidem, nikdo zatím problém neměl.
    Co se týče OC, tak jestli tvoje základní deska má omezení na 1666 MHz, tak s nediv. Jinak taktovat 1600 MHz moduly RAM na vyšší frekvenci je naprosto zbytečnou záležitostí.
    Hele ono je docela rozdil doporucil a mel v ruce
    Jinak u cepelinu se ty spatny nedivim, za ty prachy to nakej hacek mit proste musi. Co se oc tyce tak kdyz mam neco novyho tak si to patricne otestuju abych z toho udelal nakej zaver a ne ze nema cenu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Hele ono je docela rozdil doporucil a mel v ruce
    Mít v ruce a neumět nastavit, je taky k ničemu.

Jinak u cepelinu se ty spatny nedivim, za ty prachy to nakej hacek mit proste musi. Co se oc tyce tak kdyz mam neco novyho tak si to patricne otestuju abych z toho udelal nakej zaver a ne ze nema cenu...
    Je ti to dobrý max. tak na nějaký bechmark (SuperPI, wPrime, apod).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Mít v ruce a neumět nastavit, je taky k ničemu.

Tim narazis na co? Ze Janda neumi nastavit casovani?

Je ti to dobrý max. tak na nějaký bechmark (SuperPI, wPrime, apod).
    Je mi to dobry k tomu, abych vedel jak kvalitni jsou pouzity chipy apod. tzn. ze kdyz mi druhej modul hazel chyby na 1600 (coz bude asi strop toho co zvladnou podle prodejce, +/- 100MHz) a na 1333MHz to jelo tak si z toho asi vyvodim fakt, ze to jsou s nejvetsi pravdepodobnosti 1333 moduly, ktere lze provozovat na 1600. Provadet benchmark na CL9 mi prijde celkem zcestne, 10GB/s je odhadem jejich hranice pres kterou nepujdou

PS: staci se podivat na ten tvuj "poklad" v sekci Benchmarky > Everest AMD jak tam ty moje obstarozni Patrioty drtej ty tvy smetaky a to na zakladnim taktu Ale klidne me muzes poucit jak se nastavujou ramky, nebranim se tomu
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 18-12-2009 v 20:02

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

No to jen potvrzuje fakt, že ty paměti se hodí do levnějších sestav, kde se nějaké závratné taktování nechystá a je třeba toho nacpat do rozpočtu co nejvíc (nedávno jsem je tu někomu doporučoval do sestavy do 15k kde to bylo vážně natěsno a záleželo na každé stovce a třeba takový salamader - aspoň myslím, že to byl on, to málem nerozdýchal ) Do "lepších" sestav, kde na tisícovce nahoru nebo dolů nezáleží, se jistě vyplatí investovat do lepších modulů. Nevím, proč okolo toho děláte takovou kovbojku.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Herní PC 14-15K
    Od Screpheep v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 14-12-2011, 15:54
  2. Myši: Herní myš
    Od Drop v sekci Periferie
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 17-02-2011, 18:04
  3. Herní PC na CS:S, do 8k Kč.