reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Stahování - problém

bowfinger (7)|18.12.2009 08:45
Dobrý den. Mam problém při stahování z internetu. Častokrát se mi soubor nechce uložit a vyskočí nějaká hláška v jazyce který ani neznám. Děje se to přes všechny prohlížeče ( gooogle chrome, explorer i firefox ). Soubor se uloží až tak na popáté. Musím pořád zadávat jinou cílovou složku kam to chci uložit dokud se to nepovede..... A taky se občas stane, že se stahování v půlce zastaví ( 100 % to není připojením ). Mam win 7 32 bit CZ, 3 gb ram, intel core 2 duo, geforce 8800 gts. prosím o jakoukoli radu. děkuji
mstejska (2912)|18.12.2009 08:56
Máš Antivirus? Jaký? Je aktualizovaný? Nelezeš na zavirované weby? atd...
Zoidik (1405)|18.12.2009 08:59
disk je ok? nemá vadne clustery, nebo neni jinak poškozen?
hl.hl (1387)|18.12.2009 09:02
A screen te hlasky (at vime jak to vypada) by nebyl?
kevin00 (10238)|18.12.2009 09:15
Jako první bych provedl kontrolu antivirovým programem, sken systému pomocí SUPERAnti-Spyware a Malwarebytes´ Anti-Malware. Vlož sem log z HijackThis.
bowfinger (7)|18.12.2009 10:46
Na zavirované weby nelezu. Stahuju normálně přes share-rapid a tak podobně. Disk by měl být v pořádku ve win vista šlo vše v pohodě. Antivirus mam nod32. Vše aktualizované. Začalo se to dít hned po nainstalování win 7 .... Obrázek s hláškou přiložen. Moc děkuji za rady.
Bez názvu.png
bowfinger (7)|18.12.2009 10:48
[quote=bowfinger;328213]Na zavirované weby nelezu. Stahuju normálně přes share-rapid a tak podobně. Disk by měl být v pořádku ve win vista šlo vše v pohodě. Antivirus mam nod32. Vše aktualizované. Začalo se to dít hned po nainstalování win 7 .... Obrázek s hláškou přiložen. Moc děkuji za rady.[/quote] Ještě používam adaware 2009. Aktualizovný.
mstejska (2912)|18.12.2009 11:02
[quote=bowfinger;328213]Na zavirované weby nelezu. Stahuju normálně přes share-rapid a tak podobně. Disk by měl být v pořádku ve win vista šlo vše v pohodě. Antivirus mam nod32. Vše aktualizované. Začalo se to dít hned po nainstalování win 7 .... Obrázek s hláškou přiložen. Moc děkuji za rady.[/quote]

Španělština nebo něco podobného. Co máš za windows? České?. Je to ještě beta, koupené nebo nějaký warez?
Ten adresář "c:\Users\Fanaticworks\Desktop" existuje?
StD (1963)|18.12.2009 11:07
[quote=mstejska;328219]Španělština nebo něco podobného. Co máš za windows? České?. Je to ještě beta, koupené nebo nějaký warez?
Ten adresář "c:\Users\Fanaticworks\Desktop" existuje?[/quote]
[OT] To je rumunsky... [/OT] :stupid
Něco ve smyslu "nemáte oprávnění nebo přístup k této složce. Kontaktujte správce počítače bla bla bla..."
hl.hl (1387)|18.12.2009 11:08
Podle nekterych inet diskuzu to dela nejaka knihovna z NOD32 a hlaska je pry rumunsky. Vypnout NOD32 to asi nebude to prave, tak zkus zjistit, jakou presne verzi mas nainstalovanou.

Edit: Tak pry pomuze stazeni noveho NOD32 verze 4.0.474 nebo z obrazovky NOD32 - Napoveda a podpora napsat na podporu a oni pry poslou prislusnou aktualizovanou knihovnu eamon.sys
bowfinger (7)|18.12.2009 12:33
Lidi mockrát děkuju za pomoc. Zkusim nainstalovat ten novej NOD32 a uvidim co to udělá. Díky moc.
EditorPO (2819)|18.12.2009 13:49
jj, je to rumunsky.

Nesmiete meniť umiestnenie súborov v sieti.
Obráťte sa na správcu k získaniu oprávnenia na vykonávanie týchto zmien.


Ty mas rumunsky windows?

Skus neukladat ten subor na plochu.
Logout (4018)|18.12.2009 13:56
Mě to dělaj W7 taky, když se snažim uložit soubor do rootu Cčka. Myslim, že je to právama - tak si zkontroluj, jestli máš práva k tý složce.

btw. tudle přesně hlášku jsem asi před dvěma mšsícema sem postoval do vtipů :-) pobavila mě povedená lokalizace
bowfinger (7)|18.12.2009 18:36
Jde o to, že ta hláška vyskakuje jen někdy a je uplně jedno do jaký složky ukládam. To je právě divný. A proč je to rumunsky když mam normálně oficiální český windowsy to taky nechápu.
dzandra (1368)|18.12.2009 19:59
No nedávno se tu řešilo něco podobného, myslím, že si doinstaloval omylem jazykovou sadu(italština) a od té doby to blbnulo. Pokud jsi aktualizoval 7my, nemáš v naistalovaných akutalizacích rumunskou jazykovou sadu?
hl.hl (1387)|18.12.2009 20:53
[quote=bowfinger;328375]Jde o to, že ta hláška vyskakuje jen někdy a je uplně jedno do jaký složky ukládam. To je právě divný. A proč je to rumunsky když mam normálně oficiální český windowsy to taky nechápu.[/quote]

To ze je to rumunsky je chyba v ceskych Win 7. To ze ti to haze tu chybu pri ukladani souboru je chyba v NOD32.

Uz jsi zkousel nainstalovat ten posledni NOD32?
astec (1823)|18.12.2009 21:39
[quote=hl.hl;328413]To ze je to rumunsky je chyba v ceskych Win 7. To ze ti to haze tu chybu pri ukladani souboru je chyba v NOD32.

Uz jsi zkousel nainstalovat ten posledni NOD32?[/quote]

Souhlasím, stejná zkušenost. Ale ani poslední verze nepomůže. Musel jsem odinstalovat a znovu instalovat, ale cca po týdnu je to zpět
Logout (4018)|18.12.2009 21:41
Prosím, prosím, já nemam na PC nod a taky mi to hlásilo :-)
astec (1823)|18.12.2009 21:48
[quote=Logout;328432]Prosím, prosím, já nemam na PC nod a taky mi to hlásilo :-)[/quote]

No nazdar. Já to svlaoval na NOD, ale jak tak koukám chyba bude jinde
hl.hl (1387)|18.12.2009 22:11
[quote=astec;328431]Souhlasím, stejná zkušenost. Ale ani poslední verze nepomůže. Musel jsem odinstalovat a znovu instalovat, ale cca po týdnu je to zpět[/quote]

A pri cem ti to hlasi, taky pri ukladani souboru z netu?

[quote=Logout;328432]Prosím, prosím, já nemam na PC nod a taky mi to hlásilo :-)[/quote]

A tobe to hlasilo pri cem? A bylo to nahodne nebo jen jednorazove?

Edit: "Mě to dělaj W7 taky, když se snažim uložit soubor do rootu Cčka. Myslim, že je to právama - tak si zkontroluj, jestli máš práva k tý složce." - no tak v tomto pripade je to jasne, nemel jsi na ten adresar pravo. A predpokladam, ze ti to hlasilo pri kazdem pokusu o ulozeni do rootu c:. Ale prave bowfinger ma problem jen nekdy a z toho se da usuzovat, ze je to prave tim NOD32.



Ony to jsou dva problemy jak pisu. Prvni je ta rumunska hlaska (Nesmíte měnit soubory v tomto umístění v síti. Obraťte se na správce získat oprávnění k provádění těchto změn), ktera ti muze vyskocit pri zapisu nekam kde nemas prava. Muze to vyskocit i kdyz nemas NOD32. Pak je otazka, zda je to skutecne tak, ze nemas to opravneni. Nebo mozna muze vyskocit, pokud ma nekdo ten soubor otevreny.

No a druha vec je ta chyba toho NOD32. On si ho totiz pri ukladani souboru nekam ulozi (nebo ho necha v nejakem temp adresari), zde ho kontroluje a pak ho kopiruje tam kam chtel uzivatel. A zde je nejaka ta chybka.
Logout (4018)|18.12.2009 23:36
Pravidelně pokud se pokusím stáhnout soubor do složky C:/, kam nemam práva.
Teď jsem to vyzkoušel a zas.
Teď jsem si je zkusil přidat. Výsledek je - uložit tam soubor nemůžu furt, ale hláška
už je česky, že klient nemá oprávnění...

Když si je zas seberu, tak zas rumunsky....
Ale teď jsem si všim, že to je trochu jiná hláška, takže možná je to trochu jinej problém
(teda problém, víc mi na W7 64bit vaděj jiný věci...)
bowfinger (7)|19.12.2009 15:08
Těma právama nevim jestli to bude. Mě to 10x uložit jde a po jedenáctý prostě ne. Během dneška se to zatim neobjevilo ani jednou. Je to to nějaký magický prostě. Nod sem novej zatim nedal, protože nemůžu sehnat tu nejnověhší verzi. Přemejšlim že si dam Kaspersky. Máte s tim někdo skušenosti ? Je to dobrý ?
EditorPO (2819)|19.12.2009 15:28
Skus si urobit adresar na nejakej inej particii a tam stahuj subor, ci to bude robit tiez.
bowfinger (7)|19.12.2009 15:35
Jasný. Teď před chvílí mi to vyběhlo zas a tak sem to dal uložit na svuj druhý disk (D) a uložilo se to v poho. Nejspíš to dělá jen to (C). Ale stejně mi to vadí.
hl.hl (1387)|19.12.2009 16:18
[quote=bowfinger;328548]Těma právama nevim jestli to bude. Mě to 10x uložit jde a po jedenáctý prostě ne. Během dneška se to zatim neobjevilo ani jednou. Je to to nějaký magický prostě. Nod sem novej zatim nedal, protože nemůžu sehnat tu nejnověhší verzi. Přemejšlim že si dam Kaspersky. Máte s tim někdo skušenosti ? Je to dobrý ?[/quote]

Kdyt ti nepisu, ze to je pravama. Pravama by to bylo, kdyby ti to hlasilo pokazde. V tvem pripade je to PRAVDEPODOBNE tim NOD32 a nejake jeho chyby, ktera se projevi tak, jakoby jsi nekdy nemel pravo na ulozeni souboru. Jak nemuzes sehnat nejnovejsi NOD32? A toto je co? Teda pokud nepouzivas warez a v tom pripade to tady ani neres.


[quote=bowfinger;328552]Jasný. Teď před chvílí mi to vyběhlo zas a tak sem to dal uložit na svuj druhý disk (D) a uložilo se to v poho. Nejspíš to dělá jen to (C). Ale stejně mi to vadí.[/quote]

Podle me to zase mohla byt nahoda, stejne tak ti to mohlo projit kdybys to zkusil znovu na C.
Logout (4018)|19.12.2009 17:58
Ten nod (ať už je to s nim jakkoli) vylouříš jednoduše - vypni ho a uvidíš, jestli to bude dělat dál. Pokud během toho nebudeš dělat s PC brikule, tak mít vypnutej nod bych se nebál. Samozřejmě stahování zkoušej z nějakejch fakt důvěryhodnejch stráánek a na jiný radši ani nelez...
astec (1823)|19.12.2009 21:58
Takže asi bude závada jidne. Když NOD není tak ro stál dělá to samé. Takže že by chbka u MS???
hl.hl (1387)|19.12.2009 22:06
[quote=astec;328649]Takže asi bude závada jidne. Když NOD není tak ro stál dělá to samé. Takže že by chbka u MS???[/quote]

A pricem ti to vlastne hlasi? Tos nam jeste nenapsal.
astec (1823)|19.12.2009 22:13
[quote=hl.hl;328652]A pricem ti to vlastne hlasi? Tos nam jeste nenapsal.[/quote]

Z internetu - Stahování kodeků, stahování ze stránek MS,
ze serveru v síti ve stejné doméně
Jsem přihlášen jako admin, ukládám tak, kde jsou práva.
Myslím si že je chyba v popisovači stahovaných souborů.
hl.hl (1387)|19.12.2009 22:36
[quote=astec;328655]Z internetu - Stahování kodeků, stahování ze stránek MS,
ze serveru v síti ve stejné doméně
Jsem přihlášen jako admin, ukládám tak, kde jsou práva.
Myslím si že je chyba v popisovači stahovaných souborů.[/quote]

Hm, pekne. A dela ti to stejne jako autoru threadu jen nekdy? Krom toho NODU jsem nikde na nic nenarazil.