Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Tiskárna tiskne jen šedě,místo černě

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Prosím o radu,zapnul jsem tiskárnu a vytiskl 1.list a 1.půlka listu je normál černě ale 2.půlka už krásně šedě,bez vynechávek.Dalších 5 listů už tiskne jen perfektně šedě.Nevynechává tisk nic takového,takže inkoust nedochází,navíc stav inkoustu je cca 1/2 kazety,je už asi potřetí doplnovaná inkoustem,vždy tisk bez probléma.Zkoušel jsem i čištění kazet a zarovnání bez výsledku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od maarkii Zobrazit příspěvek
    Prosím o radu,zapnul jsem tiskárnu a vytiskl 1.list a 1.půlka listu je normál černě ale 2.půlka už krásně šedě,bez vynechávek.Dalších 5 listů už tiskne jen perfektně šedě.Nevynechává tisk nic takového,takže inkoust nedochází,navíc stav inkoustu je cca 1/2 kazety,je už asi potřetí doplnovaná inkoustem,vždy tisk bez probléma.Zkoušel jsem i čištění kazet a zarovnání bez výsledku.
    Nemuze bejt napr. nekde v nastaveni neco jako "setreni inkoustem"? U me pak tiskarna taky netiskla uplne cerne, ale o odstin svetleji. Prip. zkousel jsi vycistit trysky rucne a ne programem?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Když při tisku 1.stránky 1. polovinu natiskla černě a 2.polovinu krásně šedě,tak to na 99% nemůže bejt nastavením.Navíc jsem se koukal a nic v nastavení špatného nenašel.
    A když jsou špinavé trysky kazety(ucpané) tisk vynechává nebo dělá horizontální bílé rovné čárky.Nebo jsou zázračně špinavé právě tak,že tisknou pěkně ,ale jen šedě??Nebo mě dochází inkoust či kazeta...

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Vyzkoušej s orig. plněným inkoustem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Tj.fakt dobrá rada....
    Právě pro nereálnou cenu origoš kazet si většina lidí plní sama a většinou pokud nedělají chybu,tak bez problémů tisknou alespon na 3,4,5 doplnění kazety.Já mám možná už ted 4. plnění,musím se podívat.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Tj.fakt dobrá rada....
    Právě pro nereálnou cenu origoš kazet si většina lidí plní sama a většinou pokud nedělají chybu,tak bez problémů tisknou alespon na 3,4,5 doplnění kazety.Já mám možná už ted 4. plnění,musím se podívat.
    Tak zkus alespon neoriginalni, ale novou. Ta uz stoji podstatne min penez. (me vydrzela neorig. kazeta tak 15 plneni ).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Tak vážení kazetou to určitě není.Skenoval jsem a tiskl a skenovaný text to normálně černě natisklo.
    Jen připomínám,že to vše začalo natištěním 1.půlky stránky černě a 2.půlka najednou natiskla šedě bez vynechání a krásně.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

A tiskne to takhle šedě jen u jednoho dokumentu nebo i u ostatních??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Tiskne to takhle šedě jakýkoliv dokument z netu.
    Náhodou jsem kopíroval-tiskl něco a to natisklo normálně černě....

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Co zkušební stránka, je OK? Nebo taky napůl...

Ovladače jsi předpokládám reinstaloval?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Tak jsem odinstaloval celý soft HP tiskárny a znovu nainstaloval a aktualizoval přes net.Bohužel tiskárna stále tiskne krásně-šedě(z netu)...A navíc jsem zkoušel i tisknout dokument z tiskového soft WordPad a papír tiskárnou jen projede a nic nenatiskne ač v náhledu před tiskem má text.V nastavení tiskárny je vše OK.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Ještě mě napadlo zda ti zloději z HP nevymysleli takovou aktualizaci soft,která rozpozná bezpečně dlouho používanou pořád stejnou kazetu a chtějí zkrátka zamezit doplnování kazet.
    Jak známo u barevných kazet úmyslně na zaslepovací etiketě jsou prohozené barvy(aby neinformovaný plnič pomíchal barvy) a také je k legraci jejich systém paměti stavu inkoustu,který jak si HP myslí nejde obejít,kdy i znovunaplněná kazeta ukazuje pořád minimální hladinu inkoustu a po virtuálním úplném vyprázdnění odmítá tisknout....

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Ještě mě napadlo zda ti zloději z HP nevymysleli takovou aktualizaci soft,která rozpozná bezpečně dlouho používanou pořád stejnou kazetu a chtějí zkrátka zamezit doplnování kazet.
    Jak známo u barevných kazet úmyslně na zaslepovací etiketě jsou prohozené barvy(aby neinformovaný plnič pomíchal barvy) a také je k legraci jejich systém paměti stavu inkoustu,který jak si HP myslí nejde obejít,kdy i znovunaplněná kazeta ukazuje pořád minimální hladinu inkoustu a po virtuálním úplném vyprázdnění odmítá tisknout....
    Proto jsem se ptal, zda to dělá i u nové kazetě.....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Jak jsem již psal dříve,kazetou to není,při kopírování tiskne normálně černě.
    Jedná se o tiskárnu Multifunkci HP F-380.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2009

Prosím,neví někdo o nějakém speciální foru na tiskárny???
    Celkem už mě nenanpadá co má ještě vyzkoušet aby HP tiskárna tiskla černě a ne jen šedě....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Canon MG5150-tiskne místo červené hnědou
    Od solsol v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 05-06-2014, 20:14
  2. Tiskárny: Canon MG4150 tiskne oranžově místo černé
    Od Bacon v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-03-2014, 15:33
  3. Tiskárny: HP Color LaserJet 2550n - tiskne jen 1. tisk. úlohu