Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Notebook ACER aspire 3003 WLMi & Western Digital Scorpio Blue WD3200BEVE - 320GB

Občasný diskutér Avatar uživatele imported_tomros
    Registrace
    Feb 2007

Hl.hl. a já jsme řešily jak rozběhnout tento disk { téma - Problém s HDD u Notebooku ( kapacita HDD ) } Otázka zní ... Nemá prosím někdo jiný s tímhle skušenosti a zda se mu to podařilo někomu rozběhnout ? Čím to rozběhnul atd atd. Zda vůbec se dá 320GB HDD připojit k Notebooku a aby ho NB viděl na těch cca 300GB a ne na 130GB .Děkuji všem za info předem. Tom
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od imported_tomros Zobrazit příspěvek
    Hl.hl. a já jsme řešily jak rozběhnout tento disk { téma - Problém s HDD u Notebooku ( kapacita HDD ) } Otázka zní ... Nemá prosím někdo jiný s tímhle skušenosti a zda se mu to podařilo někomu rozběhnout ? Čím to rozběhnul atd atd. Zda vůbec se dá 320GB HDD připojit k Notebooku a aby ho NB viděl na těch cca 300GB a ne na 130GB .Děkuji všem za info předem. Tom
    Nechci se v tom moc rypat [nekterym to tady dost vadi ], abych te zase nehonil do slepych ulicek, ale preci. Oprav si dotaz, neni tam odkaz na predeslou diskuzi a takto by neznaly nevedel o co jde. Jinak 320GB HDD v noteboocich normalne chodi, ale je otazka, zda v tom tvem konkretnim typu. A dopadlo nejak vyzkouseni v stolnim PC?
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Notebook ACER Aspire 3003 WLMi ZÁHADA
    Od imported_tomros v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-12-2010, 17:05
  2. Notebook Acer aspire 3003 wlmi a externí monitor 27 palců
    Od imported_tomros v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-08-2010, 23:20
  3. DDR2: Acer Aspire 5110 WLMi aké pamäte (max) mi zoberie
    Od Slofman v sekci Operační paměti