reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Váš názor na novou skříň od Lian Li PC-7FNB/W

Stoupa07 (112)|19.12.2009 20:30
Zdravim, chtěl bych vědět Váš názor na tuto skříň od Lian Li. Je to nová revize skříní PC-7FB/FW. Nebo znáte nějakou lepší v podobné cenové relaci +- 1 000 Kč? Za odpovědi děkuji.
lexxxa (714)|19.12.2009 21:53
sam vlastnim model 60FW ktery se lisi pouze perforaci pred intake ventilatorem- a co jsem tak studoval tak novejsi revize techto skrini se lisi v par detailech

-otvor a prachovy filtr pod zdrojem
-rychloupinak na zdroj
-rychloupinaky na mechaniky i zadni pozice na karty
-zakladni deska se sroubuje specielnimy sroubky z drazkami tudiz neni potreba sroubovak vubec

nic jineho jsem nenasel

jinak spatna case to neni,original vetraky co jsou osazeny nejsou vylozene hlucne, ale milovnici ticha hodnoti spise prumerne,ja je vymenil za jine,kdyby te cokoliv zajimalo konkretne,klidne se ptej
dzandra (1368)|19.12.2009 22:11
MOžná jsem trotl, ale jaksi nechápu, proč jsi založil tenhle thread. O dva thready níže v této sekci je tebou založen Luxus plusmínus něco. Mohl jsi to tam vrazit jako příspěvek a jistě by tam diskuze pokračovala. Kase za 90 liber plus mínus tisíc stejně s tím plusem vlezeš do toho luxusu, co se tam rozebírá. Pokud se ti nelíbil směr, kam to předtím směřovalo, mohl jsi opět nahodit niť a tohle nezakládat.

K té skříni, vypadá opravdu stejně jak 60fw. ale nevím, ke kejsu který jsem na našem shopu nenašel, ti asi stejně neřekně nikdo víc než co naspal lexxxa
Stoupa07 (112)|20.12.2009 19:12
[quote=lexxxa;328647]sam vlastnim model 60FW ktery se lisi pouze perforaci pred intake ventilatorem- a co jsem tak studoval tak novejsi revize techto skrini se lisi v par detailech

-otvor a prachovy filtr pod zdrojem
-rychloupinak na zdroj
-rychloupinaky na mechaniky i zadni pozice na karty
-zakladni deska se sroubuje specielnimy sroubky z drazkami tudiz neni potreba sroubovak vubec

nic jineho jsem nenasel

jinak spatna case to neni,original vetraky co jsou osazeny nejsou vylozene hlucne, ale milovnici ticha hodnoti spise prumerne,ja je vymenil za jine,kdyby te cokoliv zajimalo konkretne,klidne se ptej[/quote]

A nějaký záparo má? Co bočnice? Nebo koš na HDD?
lexxxa (714)|20.12.2009 19:37
kos na hdd je super,i kdyz ja ho dal uplne pryc,kvuli lepsimu proudeni vzduchu k topive grafice,hdd mam v 3.5 pozici,jinak mezi pravou bocnici a backplate neni moc mista na schovavani kabelu,je to honicka,ale da se to, jinak spatna neni,ja jsem spokojen,ale je trosku poznat ze to je Lian li pro "chude" kvalit skrini Lian Li cenove okolo 6000,- nedosahuje,jinak zpracovani super,vse licuje,ale trosicku se nekde muselo setrit,cenovy rozdil se nekde musi projevit,ale chybu s ni urcite neudelas,urcite budes za ty prachy spokojen

jinak moje fotogalerie zde https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=37954
Stoupa07 (112)|21.12.2009 22:12
Silně uvažuji o koupi této skříně. Je tu někdo kdo mě v tom podpoří nebo naopak mi to vyvrátí? :-D
lexxxa (714)|22.12.2009 00:24
co by jsi jeste chtel slyset:notsure,spoustu lidi zde ji ma a neslysel jsem zadnou vylozenou kritiku,ani ze by byl nekdo nespokojen vcetne me-je to proste Lian Li-temer "dokonala case" za 2700,- celohlinikova case jeste nedavno byla utopie-IMHO se neda nez doporucit:cool:
kevin00 (10238)|22.12.2009 04:53
Tak, tak. Také nyní kupuji case Lian Li PC-7FNW. Myslím, že za tu cenu je to bezkonkurenční skříň od výborného výrobce :thumb