reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s firewally

Smeli (2302)|4.7.2006 23:37
Mám následující problém - používal jsem KPF a když jsem chtěl změnit fw (kvůli neustálím bugúm) tak nejde žadný jiný fw rozjet. KPF jsem komplet odinstaloval, vymazal z registrů a stále ten stajný problém - fw se naistaluje, v manažeru je spuštěn, ale to je vše. Při pokusu o ukončení hlásí, že neměm dostatečná práva. Zkoušel jsem Zone Alarm, Tiny a ještě jeden a pořád nic
wex (115)|16.7.2006 17:47
Jediné co mě napadá, tak se zkusit přihlásit na účet "administrator"....
Pavel Kovač (374)|16.7.2006 18:37
Kerio ma tu blbou vlastnost, ze se prida jako protokol. Kouknete se jestli tam nezustal. Navic Kerio neskutecne zatuzuje system.
Jinak doporucuji Outpost PRO (bohuzel neni zdarma). Jde o slusny kus SW.
Smeli (2302)|16.7.2006 19:28
No, kerio bylo smazáno odevšad - z disku, registru, kontroloval jsem i procesy a služby. Pokud jde o o ZA tak ten se rozjel akorát v nouzovém režimu. Zatím jedu na Jetico FW, je free a zdá se mi být celkem v klidu:)
Zeli (397)|10.12.2006 20:54
Z trochu jinyho soudku...
Nevim jak v KPF povolit to, abych moch hrat hry po netu. Dela mi to jak u Vietcongu, tak u Age of Empires 2. Ja se v tom vubec nevyznam, tak kdyby mi to nekdo napsal polopate...
BlackFrog (563)|10.12.2006 21:01
[QUOTE=Zeli]Z trochu jinyho soudku...
Nevim jak v KPF povolit to, abych moch hrat hry po netu. Dela mi to jak u Vietcongu, tak u Age of Empires 2. Ja se v tom vubec nevyznam, tak kdyby mi to nekdo napsal polopate...[/QUOTE]
sitova bezpecnost-aplikace-paketovy filtr-přidat-procházet-exe soubor hry, povolit oba směry, ok a pude to:) aspon me to jde
Zeli (397)|10.12.2006 21:28
[QUOTE=BlackFrog]sitova bezpecnost-aplikace-paketovy filtr-přidat-procházet-exe soubor hry, povolit oba směry, ok a pude to:) aspon me to jde[/QUOTE]
Na to sem teda neprisel, dikec. Uz aspon nemusim Kerio vypinat pokazdy kdyz du hrat. :thumb
BlackFrog (563)|10.12.2006 22:19
[QUOTE=Zeli]Na to sem teda neprisel, dikec. Uz aspon nemusim Kerio vypinat pokazdy kdyz du hrat. :thumb[/QUOTE]
prece sme tu od toho abyzme si pomahali ne:) kdyz aspon jednou neco vim:)