reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Úplné zatuhnutí PC

Catani111 (7)|24.12.2009 16:15
Mám NB Acer Aspire 5520 s MS Vista. Zakoupil sem si MS XP HE. Instalace proběhla bez problémů, včetně instalace orig. ovladačů od Acer. Když sem však spustil jakoukoliv aplikaci běžící díky .net framework (např. Google Earth, CD Burner XPPro), došlo k úplnému zatuhnutí NB. Tento problém se mi stal již na třech PC, kdy byla provedena reinstalace PC. Jako by bylo potřeba ještě nějaký path?! Vždy sem měl k dispozici všechny ovladače. Pomůžete posím?
DrZelenka (2491)|24.12.2009 22:44
[quote=Catani111;330176]Mám NB Acer Aspire 5520 s MS Vista. Zakoupil sem si MS XP HE. Instalace proběhla bez problémů, včetně instalace orig. ovladačů od Acer. Když sem však spustil jakoukoliv aplikaci běžící díky .net framework (např. Google Earth, CD Burner XPPro), došlo k úplnému zatuhnutí NB. Tento problém se mi stal již na třech PC, kdy byla provedena reinstalace PC. Jako by bylo potřeba ještě nějaký path?! Vždy sem měl k dispozici všechny ovladače. Pomůžete posím?[/quote]

Pises, ze to je pri aplikacich, ktere potrebuji .NET Framework. Mas nainstalovany vsechny service packy a aktualizace na .NET Framework?
Catani111 (7)|25.12.2009 12:24
for Drzelenka

Všechny .net framework jsou nainstalovány zcela korektně, včetně záplat a service packů. Jsem z toho nešťastný, protože vůbec nevím, co s tím. Aplikace, které .net framework nepotřebují, beží jako po másle. Podle mně to bude problém mezi hardware a právě rozhraním .net framework. Tam bych viděl nějakou souvislost. Všechny ovladače mám ale přímo od výrobce. Jak jsem uvedl v prvním článku, stalo se mi to už u více PC, kde jsem provedl reinstalaci (formát HDD a čistá instalace).
Catani111 (7)|14.2.2010 22:30
Dnes sem instaloval MS Windows XP HE do PC. Jedná se o desku Pegatron (atom330,ION, 4GB SO DIMM DDR2), SATA HDD a DVD-RW DL. Po instalaci systému jsem nainstaloval všechny aktualizace. Vše instalováno korektně a v pořádku. Doinstaloval sem i net framework 3.5. S tím se doinstaloval i v. 1.1 a 2.0. Nahlédl sem na korektnost instalace a vše ok. Do PC sem nainstaloval vypalovací program CDBurner XP Pro, který pro svůj běh potřebuje rozhraní net framework 2.0 a vyšší. Instalace proběhla O.K. Když sem spustil aplikaci, PC zcela zatuhlo. Osobně nechápu, kde je problém, protože se mi toto stalo i na notebooku a PC se zcela jiným hardwarem. Prostě po spuštění aplikace s rozhraním dotnet celé PC zamrzne. Pomůže už jen reset.
Pomůže prosím někdo?