reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dotaz k Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio

bombata (60)|24.12.2009 23:07
Dostal jsem tuhle zvukovku k Vanocum a mel bych dva dotazy:

1) jestli je mozny ji zapojit tak, abych mohl dal pouzivat i konektory na prednim panelu (jako jsem mohl u svy integrovany zvukovky).
V manualu se pise o nejaky moznosti "Front Panel Header Audio connector - Connect one end of the Intel Front Panel Audio cable (available separately) to this connector." Ale moc to nechapu :)

2) Kam nejlepe zapojit repraky (2.1) a (v pripade, ze nepujde zapojit ten predni panel) zaroven sluchatka? Ono to vypada, ze repraky a sluchatka nemuzou byt do zadu zapojeny zaroven (bud, jedno nebo druhy).
Jsou tam tyhle "Line out" vystupy:

Line Out 1 jack - Connect the Front Left and Front Right inputs on powered analog speakers or a home theater receiver to this jack. You can also connect your stereo headphones with a 3.50 mm (1/8-inch) plug to this jack.

Line Out 2 jack - Connect the Side Left and Side Right inputs on powered analog speakers or a home theater receiver to this jack.

Line Out 3 jack - Connect the Front Center and Subwoofer inputs on powered analog speakers or a home theater receiver to this jack.

Line Out 4 jack - Connect the following inputs on powered analog speakers or a home theater receiver to this jack:
- On 7.1 systems: Rear Left, Rear Right
kevin00 (10238)|25.12.2009 01:21
[LIST=1]
  • Zapojení front panelu case na Sound Blaster X-FI Extreme Audio

  • [SPOILER=Zapojení front panelu zvuk. karty][/SPOILER]

  • Reproduktory zapoj do zelené zdířky ;)

  • [SPOILER=Zapojení 2.1 reproduktorů][/SPOILER]

    V příloze máš soubor nápovědy, kde najdeš vše, co potřebuješ vědět ;)
    bombata (60)|25.12.2009 02:16
    Dik, ale ten obrazek asi patri k trochu jiny karte. Ja tam mam tech vystupu o neco vic :) Nicmene do zelenyho jsem to zapojil a je to v poho.
    Ted jeste aby se povedlo zapojit ten predni panel :) Jestli to dobre chapu, tak staci najit nejakej kablik v kompu a ten zapojit do ty karty? Ale vubec netusim, kde mam ten kablik hledat :)
    bombata (60)|28.12.2009 16:07
    Jeste mam jeden problem - kdyz nahravam zvuk pres mikrofon, tak ta nahravka strasne sumi a je hrozne ticha. A zvlastni je, ze i kdyz ten mikrofon vypojim, tak mi vsechny programy, ve kterych jsem zkousel neco nahravat, stale zaznamenavaji urcitou hladinu zvuku (-49db). A kdyz zapnu "monitor" v nastaveni mikrofonu, tak ten sum slysim i kdyz mikrofon neni zapojenej (jen je o neco tissi). Takze tam musi dochazet k nejakymu internimu ruseni (presne tohle mi delala i integrovana zvukovka a kvuli tomu jsem si koupil tuhle zvukovku). V cem by mohl byt problem?