reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s novým LCD

malder (6)|8.2.2007 17:38
Dnes mi PPL dovezlo nové LCD Samsung 931BF a když jsem zkoušel Counter-Strike Source tak mě hodně nemile překvapil. Když jsem hodil oslepující granát aby mě oslepil tak se LCD z oslepení vůbec nevzpamatuje a je celou dobu bílo. Ani vstup a návrat do menu nic nevyřeší. Zkoušel jsem i změnit rozlišení na 1024x768 a taky nic. Jsem z toho zoufalý. Mám ho napojený na DVI vstup a grafiku mám Radeon X1600XT. Prosím poraďte jestli je na to nějaký fígl nebo je to na reklamaci nebo ho mám co nejdřív poslat zpátky a
a koupit si něco jiného?
Ten screen je když jsem byl zády.
Díky za rady
de_aztec0000.jpg
pas!k (3765)|8.2.2007 18:07
Hmm no je to divne jako prvni krok bych zkusil kompletne odinstalovat catalysty stahnout nejnovejsi a nainstalovat je pak nainstaluj (i pokud bude smit nejnovejsi stejne je reinstaluj) driver k lcd ...
Petr S. (1220)|8.2.2007 19:50
Souhlas. Podle mě to vypadá taky spíš na softwarovou záležitost... Vyzkoušej přeinstalovat ovladače, příp. vyzkoušet starší verze, atd...
pikoto (6)|8.2.2007 22:13
Přesně tak neviděl bych to na chybu LCD když ti vše jde a jakmile dostane větší kontrast či jiné světlo zůstane...Přeinstaluj.a nastav catalysty..antilesing apod...
Pavel Kovač (374)|13.2.2007 10:20
Problém nebude v LCD, ale v ovladačích popř. samotné hře. Jak už tu psali, tak zkusit odinstalovat ovladače a dát tam nejlépe jinou verzi.