Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: Musí nová sestava obsahovat i FLOPPY?

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No, právě že u mechaniky nebylo napsáno (tehdy), jestli podporuje nebo nepodporuje,
    a některý lidi na fórech psali, že jim tam SDHC fungujou.... evidentně ne všechny :-(.
    Navíc kdyby nepodporovala způsobem: "karta nelze načíst", nic neřeknu, ale to, že se tváří, jako že všechno OK a pak zmrší filesystém, tak to se mi opravdu nelíbí :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Resil jsem stejny problem pri nedavnem upgradu a nakonec to vyresil tak, ze jsem v kompu nechal jen ZIP mechaniku, kterou sice take moc nepouzivam,ale porad mi ji bylo lito vic nez disketovky Disketovku jsem za 250,- poridil externi do USB, takze ji mam po ruce a zbytecne nestrasi v PC.
    Navic je sice hezke, jak tu nekdo psal, ze nove desky (vetsinou) podporuji bezproblemovy boot z flashdisku. Je ale spousta lidi, kteri maji starsi pocitac (nemusi byt ani moc stary), ktery to nepodporuje. Pokud takovy clovek zavola, ze mu "neco nefunguje", PC nenabiha apod. tak se disketa muze hodit...
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Nová sestava
    Od VladimirHac v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 13-05-2012, 19:21
  2. nová sestava do 100 tis.
    Od hugostieglitz v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 06-12-2011, 19:59
  3. Nová sestava