reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Administrátorská oprávnění

omnitek (92)|29.12.2009 12:48
zdravím vás všechny..

Předem se omlouvám jestli se tohle téma už řešilo,ale měl bych dotaz ohledně oprávnění ve win7.
často se potýkám s problémem...že třeba ke spuštění nějákého *.exe nebo zkopírování z flashky na hdd mi píšou windowsi hlášku,že "nemám dostatečná oprávnění a že potřebuji mít práva administrátorká" při tom svuj profil,nebo účet mám jako administrátor...a ve správě počítače sem se přidal do všech uživatelských skupin a problém stále přetrvává...už nevim v čem je problém..když dané operace zkouším v nouzovém režimu tak tam je to OK.
kevin00 (10238)|29.12.2009 12:56
Na daném programu pravé myšítko ? Spustit jako správce ;)
omnitek (92)|29.12.2009 13:30
[quote=kevin00;332114]Na daném programu pravé myšítko ? Spustit jako správce ;)[/quote]

Děkuji :-) a
ještě při kopírování z té flashky..nevíte??
kevin00 (10238)|29.12.2009 13:34
Kopírování by mělo probíhat bez jakýchkoliv problémů. Do jaké složky kopíruješ ? Máš oprávnění pro danou složku ?
omnitek (92)|29.12.2009 16:23
je to jedno...třeba na plochu..nebo do adresáře který si vytvořím,ale není to pokaždé...většinou to je exe aplikace a jenom při kopírování z externího flash nebo jiného disku...třeba uplně ten samej soubor co mi z flashky nešel mi známej zkopíroval po síti bez problému...