Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: výpadek

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

KONECNE!!! co se tak dlouho delo ze bylo forum mimo skoro tyden?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    KONECNE!!! co se tak dlouho delo ze bylo forum mimo skoro tyden?
    Týden? Bylo zcela nepřístupné pouze ve čtvrtek a pátek, tedy 2 dny (+ pár dní předtím měli někteří uživatelé problémy s přihlášením do fóra).

Psal jsem to už dříve - komplikace se sloučením registrací SHW a TVF (do toho se objevily zcela neočekávatelné provozní problémy s vBulletiny). Dokud nebylo jisté, že už nebude třeba v db uživatelů SHW už nic zásadně měnit, bylo fórum pro jistotu znepřístupněno, jelikož příspěvky ze středeční noci byly bohužel nenávratně ztraceny.

Teď o víkendu budu ještě upravovat uživatelská jména těm, kterým byla přejmenována (podle potřeby / žádosti jejich majitele).

Pokud by měl kdokoli nějaký problém s přihlášením, nechť se ozve na můj e-mail. Pokud jde o samotný magazín TV Freak, k jeho spuštění dojde v pondělí 19.2.2007 (přidružené diskuzní fórum bude spuštěno pravděpodobně s mírným zpožděním - nicméně mělo by to být v rámci téhož dne).

S pozdravem
    Karel Polívka

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    Týden? Bylo zcela nepřístupné pouze ve čtvrtek a pátek, tedy 2 dny
    2 dny to je jak tyden

Nováček
    Registrace
    May 2006

zdravim zajima me co bude s puvodnim uctem wolf007 ? muj stary ucet respektive co bude s reputaci?
    dekuji

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wolf00
    zdravim zajima me co bude s puvodnim uctem wolf007 ? muj stary ucet respektive co bude s reputaci?
    dekuji
    Můžete, prosím, specifikovat problém? Dívám se do db uživatelů a profil wolf007 je v pořádku včetně počtu reputačních bodů i příspěvků.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Vaše aktuální přístupové údaje do magazínů Svět hardware a TV Freak jsou následující:

Login (uživatelské jméno), heslo

wolf00;xxxxx

toto mi prislo mailem proto jsem se prihlasil na wolfa00
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 17-02-2007 v 15:04

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wolf00
    Vaše aktuální přístupové údaje do magazínů Svět hardware a TV Freak jsou následující:

Login (uživatelské jméno), heslo

wolf00;xxxxx

toto mi prislo mailem proto jsem se prihlasil na wolfa00
    Dívám se, že v naší db jsou 3 různé profily (s různým uživatelským jménem) s Vaší e-mailovou adresou: "wolf00", "wolf007" a pak ještě jeden (ještě v době před týdnem se jednalo o profil s uživatelským jménem "wolf" - které bylo přejmenováno na "wolf_shw", jelikož aktivní uživatel "wolf" byl už v db TVF a dostal podle stanovených pravidel přednost).

Čili Vám měly přijít celkem 3 e-maily - odpovídá to? Není možné mít v db více uživatelů se shodným uživatelským jménem, u e-mailové adresy to ovšem možné je (někdo by chtěl mít třeba z nějakého důvodu více profilů).

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

prisel mi jen jeden posilal jsem vam jeho kopiji na tv freak jsem nebyl ....respektive nevim o co se jedna ... pane polivka poslal jsem vam sz mate tam moji ip k overeni ...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wolf007
    prisel mi jen jeden posilal jsem vam jeho kopiji na tv freak jsem nebyl ....respektive nevim o co se jedna ... pane polivka poslal jsem vam sz mate tam moji ip k overeni ...
    Ano, na TV Freaku jste Vy registrován nebyl (respektive v db uživatelů TVF není Vaše e-mailová adresa vůbec uvedena) - byl to uživatel s jinou e-mailovou adresou, avšak se stejným uživatelským jménem. A protože tento uživatel "wolf" (pocházející z TVF) dostal podle stanovených pravidel přednost před uživatelem "wolf" (pocházejícím ze SHW), byl uživatel "wolf" (pocházející ze SHW) přejmenován na "wolf_shw" a "wolf" založený na TVF zůstal stále jako "wolf" ...což odpovídá, protože Vy jste na SHW aktivní pod uživatelským jménem "wolf007". Ty dva jiné profily na SHW (u kterých je uvedena Vaše e-mailová adresa) byly vytvořeny už poměrně dávno (2003 a 2004). Možná si na to tedy už ani nepamatujete.

Vím, že to může na první přečtení působit trochu chaoticky, ale odpovídá to, což je důležité.

Co ovšem neodpovídá je to, že Vám přišel pouze jeden e-mail (což by mohlo znamenat, že se uživatelům, k jejichž e-mailové adrese se váže více profilů než pouze jeden, poslaly údaje pouze k jednomu účtu :-( ). To znamená, že by se obdobný problém mohl týkat více uživatelů - v takovém případě Vám děkuji za informaci a všechny takové uživatele bych poprosil, aby se zkusili přihlásit pod dosavadními údaji a v případě nezdaru ať mě kontaktují na e-mailové adrese (pravděpodobně neodpovím obratem, ale budu každopádně postupně všechny případy řešit).

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. vypadek wifi
    Od brixtr v sekci Sítě
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 31-01-2014, 21:06
  2. Sluchátka - výpadek zvuku
    Od Mortyr v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-11-2011, 17:26
  3. Šedivá obrazovka, celkový výpadek systému
    Od Kotty v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení