reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

oddil disku

P1D4 (13)|30.12.2009 23:00
zdravim vas potreboval bych radu udelal jsem si v programu acronis true image oddil na zalohy pocitace, pozdeji jsem se rozhodl tuhle cast zrusit, tak jsem ju zase pres ten program zrusil, bouhuzel to melo vsak nasledky ze program oddilu zpatecne nepridelil jmeno a oddil zustal nepridelenej, zkousel jsem pres win alokaci ale win ten oddil nevidi, potom jsem zkousel acronis disk director suite a ten oddil taky nevidi diky predem
hl.hl (1387)|30.12.2009 23:09
[quote=P1D4;332627]zdravim vas potreboval bych radu udelal jsem si v programu acronis true image oddil na zalohy pocitace, pozdeji jsem se rozhodl tuhle cast zrusit, tak jsem ju zase pres ten program zrusil, bouhuzel to melo vsak nasledky ze program oddilu zpatecne nepridelil jmeno a oddil zustal nepridelenej, zkousel jsem pres win alokaci ale win ten oddil nevidi, potom jsem zkousel acronis disk director suite a ten oddil taky nevidi diky predem[/quote]

Pises, zes zrusil oddil a pak pises ze oddil nema jmeno, trochu je v tom zmatek. Nemyslis tim neprirazene misto? Napis to prosim znovu a srozumitelne. A taky bez do Spravy pocitace, zde do Spravy disku a zde udelej screen a uloz ho sem, at si predstavime co tam mas a ceho vlastne presne chces dosahnout.
P1D4 (13)|30.12.2009 23:17
v programu acronis true image jsem si udelal oddil na zalohovani dat pocitace rika se tomu acronis secure zone potom co jsem vytvoril tenhle oddil tak se mi ukazal ve win jako protokolovej soubor, po nejakym tom tydnu jsem chtel tenhle oddil na zalohy zrusit a tak jsem ho v tom programu zrusil, potom ten oddil win ubec nenasel a v programu to pise nepridelene
hl.hl (1387)|30.12.2009 23:20
[quote=P1D4;332633]v programu acronis true image jsem si udelal oddil na zalohovani dat pocitace rika se tomu acronis secure zone potom co jsem vytvoril tenhle oddil tak se mi ukazal ve win jako protokolovej soubor, po nejakym tom tydnu jsem chtel tenhle oddil na zalohy zrusit a tak jsem ho v tom programu zrusil, potom ten oddil win ubec nenasel a v programu to pise nepridelene[/quote]

V jakym programu to pise nepridelene? V tom Acronisu? Nezapomen na ten screen, z toho pozname, jestli to je normalne pouzitelne volne misto na disku.
P1D4 (13)|30.12.2009 23:21
uz jsem ten problem vyresil takze uz je to vsechno v pohode diky moc za pomoc zatim