reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IP adresa

bexxx (85)|8.1.2010 15:10
Čau,chtěl bych se tu zeptat,jestli když vám někdo píše přes ICQ a pak už není připojený tak jestli jde nějak zjistit IP ze které to šlo?
Já si myslím že to jde asi jen když je dotyčný připojený ne?
Sommer (384)|8.1.2010 15:48
Myslím, že konkrétně ICQ ti to po skončení konverzace neukáže, snad ani v průběhu. Nač to vůbec potřebuješ? :)
bexxx (85)|8.1.2010 16:05
To je složité vysvětlit,někdo píše přes ICQ zprávy který by neměl a zajímalo by mě odkud to je...a jeden člověk mi tvrdí že zjistil IP adresu-měl přístup k ICQ na který ty zprávy chodili,ale nevěřím že to zjistil,vidím v tom levárnu...
petr.svec (320)|9.1.2010 11:46
nevidím k čemu by Ti to mělo být... obzvláště když 90% IP adres na internetu není veřejných... takže by jsi se stejně tak maximálně dozvěděl IP adresu ISP... nikoliv přímo jeho ... pokud ti šlo o to navázat s ním přímé spojení :o(
bexxx (85)|9.1.2010 11:59
Nešlo mi navázat přímé spojení,jde mi o to,jestli je to možné zjistit když to ICQ je vyplé,což mi přijde nemožné,jeden člověk tvrdí že tu IP zjistil.
grafnev (69)|11.1.2010 11:59
Pokud se nepletu, ICQ je klient server aplikace ... tj. ze clovek zjisti maximalne IP toho serveru na ktery je pripojen ... snad to chapu spravne (alespon podle firewallu se icq pripojuje na jednu adresu).

Navic k cemu ti je IP nekoho ... nenapada me nic uzitecneho co by s tim slo delat.