Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Správce systému Vám zakázal správce systému:)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Stala se mi taková kuriozni vec. Byl jsem linej isntalovat antivir a firewall. Postupne jsem sledoval, jak se pocitac meni v zavislosti nekolika nabourani na tento pocitac. Dostal jsem do pocitace vir, ten jsem odstranil. Potom se zacal procesor neumerne zatezovat, i kdyz na nem nebyla uzivatelsky vyvijena zadna aktivita. Vrcholem je ted to, ze kdyz si chci dat spravce souborů (ctrl+alt+del), tak mi hodi system chybu "Spravce systemu zakazal spravce soboru (task manager)"-nebo tak neco. Uz budu doma tak sem hodim screen
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele DZer
    Registrace
    Aug 2006

Jedna možnost je naistalovat si Process Explorer, což je to samí jako Task manager, ale má daleko větší možnosti a je daleko přehlednější...najdeš ho na sysinternals.com ..jinak s toudle hláškou, jsem se již několikrát setkal, většinou na počítači, kde byla zpřísněná systémová politika z důvodu aby se v tom nikdo nehrabal.... vzpomínám si že v systemový politice je třeba odebrat Task manager z nabídky klávesové skratky ctr+alt+del....v přípaďe potřeby ti najdu přesně kde...
    Naposledy upraveno uživatelem DZer: 19-02-2007 v 17:09

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Stala se mi taková kuriozni vec. Byl jsem linej isntalovat antivir a firewall. Postupne jsem sledoval, jak se pocitac meni v zavislosti nekolika nabourani na tento pocitac. Dostal jsem do pocitace vir, ten jsem odstranil. Potom se zacal procesor neumerne zatezovat, i kdyz na nem nebyla uzivatelsky vyvijena zadna aktivita. Vrcholem je ted to, ze kdyz si chci dat spravce souborů (ctrl+alt+del), tak mi hodi system chybu "Spravce systemu zakazal spravce soboru (task manager)"-nebo tak neco. Uz budu doma tak sem hodim screen
    Servus, veľmi ľahká vec.
    Otvor si Group Policy Editor,
    čiže napíš do RUN -> GPEDIT.MSC
    Vo vetbe User Configuration ->
    Administrative Templates ->
    System ->
    Ctrl+Alt+Del Options ->
    Remove Task Manager a nastav Disabled

Samozrejme, potom zabiješ procesy cez Task Managera, ktoré sú inštalované vírom.
    Čaf

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

mrkni pak taky do msconfigu, zrus vsechny osklive zakerne procesy v polozce po spusteni... nainstaluj activevirusshield a projed to. pak ho zrus a projed to nodem... a pak jeste avastem...

- mozna bude rychlejsi preinstalovat wokna

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Tak jsem nakonec reinstaloval system (no vlastne jsem vymenil cely pocitac

Podobná témata

1. DDR3: Správce úloh ukazuje špatně pamet
    Od panhlava v sekci Operační paměti
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 08-04-2012, 19:10