reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Správce systému Vám zakázal správce systému:)

aldafallout (194)|14.2.2007 09:25
Stala se mi taková kuriozni vec. Byl jsem linej isntalovat antivir a firewall. Postupne jsem sledoval, jak se pocitac meni v zavislosti nekolika nabourani na tento pocitac. Dostal jsem do pocitace vir, ten jsem odstranil. Potom se zacal procesor neumerne zatezovat, i kdyz na nem nebyla uzivatelsky vyvijena zadna aktivita. Vrcholem je ted to, ze kdyz si chci dat spravce souborů (ctrl+alt+del), tak mi hodi system chybu "Spravce systemu zakazal spravce soboru (task manager)"-nebo tak neco. Uz budu doma tak sem hodim screen:)
DZer (52)|19.2.2007 16:52
Jedna možnost je naistalovat si Process Explorer, což je to samí jako Task manager, ale má daleko větší možnosti a je daleko přehlednější...najdeš ho na sysinternals.com ..jinak s toudle hláškou, jsem se již několikrát setkal, většinou na počítači, kde byla zpřísněná systémová politika z důvodu aby se v tom nikdo nehrabal.... vzpomínám si že v systemový politice je třeba odebrat Task manager z nabídky klávesové skratky ctr+alt+del....v přípaďe potřeby ti najdu přesně kde...
Romco (2)|1.3.2007 11:00
[QUOTE=aldafallout]Stala se mi taková kuriozni vec. Byl jsem linej isntalovat antivir a firewall. Postupne jsem sledoval, jak se pocitac meni v zavislosti nekolika nabourani na tento pocitac. Dostal jsem do pocitace vir, ten jsem odstranil. Potom se zacal procesor neumerne zatezovat, i kdyz na nem nebyla uzivatelsky vyvijena zadna aktivita. Vrcholem je ted to, ze kdyz si chci dat spravce souborů (ctrl+alt+del), tak mi hodi system chybu "Spravce systemu zakazal spravce soboru (task manager)"-nebo tak neco. Uz budu doma tak sem hodim screen:)[/QUOTE]

Servus, veľmi ľahká vec.
Otvor si Group Policy Editor,
čiže napíš do RUN -> GPEDIT.MSC
Vo vetbe User Configuration ->
Administrative Templates ->
System ->
Ctrl+Alt+Del Options ->
Remove Task Manager a nastav Disabled

Samozrejme, potom zabiješ procesy cez Task Managera, ktoré sú inštalované vírom.
Čaf
ICEBOSS (3435)|1.3.2007 12:01
mrkni pak taky do msconfigu, zrus vsechny osklive zakerne procesy v polozce po spusteni... nainstaluj activevirusshield a projed to. pak ho zrus a projed to nodem... a pak jeste avastem...

- mozna bude rychlejsi preinstalovat wokna :)
aldafallout (194)|14.3.2007 23:03
Tak jsem nakonec reinstaloval system (no vlastne jsem vymenil cely pocitac:)