reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s USB klucom...help

kamikadzejj (94)|9.1.2010 18:03
Zdravim.Nedavno som si kupil USB kluc Pretec 32GB.Problem je v tom,ze pri kopirovani viacej suborov naraz mi zamrzne total commander a je zapis na kluc ukonceny...jedine ostry restart inak by som cakal asi....neviem,ako dlho.Problem je aj pri zapise vacsich suborov cca.8GB.Existuje nejaky soft na skontrolovanie a pripadne naformatovanie kluca?USB porty su ok.Mam podozrenie,ze je vadny kluc.Poradte prosim.Dakujem za kazdu odpoved aj radu!
hl.hl (1387)|9.1.2010 18:23
[quote=kamikadzejj;335964]Zdravim.Nedavno som si kupil USB kluc Pretec 32GB.Problem je v tom,ze pri kopirovani viacej suborov naraz mi zamrzne total commander a je zapis na kluc ukonceny...jedine ostry restart inak by som cakal asi....neviem,ako dlho.Problem je aj pri zapise vacsich suborov cca.8GB.Existuje nejaky soft na skontrolovanie a pripadne naformatovanie kluca?USB porty su ok.Mam podozrenie,ze je vadny kluc.Poradte prosim.Dakujem za kazdu odpoved aj radu![/quote]

Jaký formát používáš? FAT32 nebo NTFS? Jaký máš antivir? Zkoušel jsi stejný soubor zkopírovat v průzkumníku?
StD (1963)|9.1.2010 18:28
[quote=kamikadzejj;335964]Zdravim.Nedavno som si kupil USB kluc Pretec 32GB.Problem je v tom,ze pri kopirovani viacej suborov naraz mi zamrzne total commander a je zapis na kluc ukonceny...jedine ostry restart inak by som cakal asi....neviem,ako dlho.Problem je aj pri zapise vacsich suborov cca.8GB.Existuje nejaky soft na skontrolovanie a pripadne naformatovanie kluca?USB porty su ok.Mam podozrenie,ze je vadny kluc.Poradte prosim.Dakujem za kazdu odpoved aj radu![/quote]

A to jako PROČ tento duplicitní post??? Ony ti ty vyčerpávající odpovědi tam nestačily???
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=43685
speedsnail (4876)|9.1.2010 18:37
Lock, duplicita.