Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Adobe Photoshop/kvalita textu

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj mám probém s kvalitou textu ve Photoshopu CS4 (zjistil jsem, že to dělá i ve Fireworks CS4), Jako příklad přikládám obrázek. Je to 200% zobrazení (při 100% není text již čitelný vůbec). Písmo garamond, velikost 8 obr. bodů, text "fotografie". Nevíte jak zajistit lepší kvalitu? Druhý obrázek demonstruje stejné nastavení, akorát se jedná o Ilustrator CS4. To je ta kvalita, kterou bych potřeboval získat z Photoshopu. Díky za rady.
    Připojené obrázky Připojené obrázky   
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mailen Zobrazit příspěvek
    Ahoj mám probém s kvalitou textu ve Photoshopu CS4 (zjistil jsem, že to dělá i ve Fireworks CS4), Jako příklad přikládám obrázek. Je to 200% zobrazení (při 100% není text již čitelný vůbec). Písmo garamond, velikost 8 obr. bodů, text "fotografie". Nevíte jak zajistit lepší kvalitu? Druhý obrázek demonstruje stejné nastavení, akorát se jedná o Ilustrator CS4. To je ta kvalita, kterou bych potřeboval získat z Photoshopu. Díky za rady.
    Máte nastaveno příliš malé rozlišení obrázku do kterého vepisujete. Na ploše kam chcete psát je prostě moc málo pixelů na to aby se do nich dalo vykreslit písmo čitelně. Něco jako kdybyste chtěl pořádat koncert pro pár tisíc lidí doma v obýváku Řešením je používat vyšší rozlišení obrázku (dpi) a mělo by to být OK. Ilustrator písmo zobrazil jako křivky, proto to vypadá čistě. Jakmile obrázek z Ilustratoru vyexportujete na bitmapu, výsledek bude totožný s Photoshopem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Jasně už tomu rozumím... vektory vs. rastry. To je tak, když někdo začíná a hned si vezme nejlepší nástroj :-). Chci se ale s produkty Adobe naučit. Díky.

Podobná témata

1. Komponenty pro Adobe Photoshop
    Od playman v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-02-2010, 19:44
  2. Microsoft Office: Vložení textu
    Od mamoothek v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 01:52
  3. Adobe photoshop 10 CS3 chyba
    Od Honza.4.ever v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení