reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

wizard23_Modern

wizard23 (4)|15.1.2010 23:58
Název skinu: Modern

Kolik času zabrala tvorba? Hodně
Jak jste se dozvěděl o soutěži? Web

Další komentář: Vše napíšu pozdějc, musim ho stihnout upnout :-D
OXID_Uvodni stranka.jpg OXID_Prehled.jpg OXID_Produkt.jpg OXID_Kosik.jpg
wizard23 (4)|17.1.2010 01:26
Název skinu: Modern_MK2

Kolik času zabrala tvorba? Opravdu hodně, spíš bych to měřil v litrech redbullu :-D
Jak jste se dozvěděl o soutěži? svethardware.cz

Další komentář: Zakládám ještě tento thread s finální verzí skinu OXID modern. Dal jsem do tvorby poměrně hodně času a nedalo by mě, abych sem neupnul finální verzi. Nepodařilo se mi zcela ideálně rozvrhnout časový harmonogram a tak se nedá přehlédnout že můj první upload není zcela kompletní, ale doufám že i předchozí verze je dostatečně kvalitní pro účast v soutěži.

Vzhledem k tomu, že sem finální skin posílám až po uzávěrce, tak pravděpodobně nebude hodnocen, ale pokud se rozhodnete byť i předchozí skin použít pro funkční e-shop, poslal bych raději podklady pro tuto finální verzi.

Každopádně, snažil jsem se vytvořit skin modernějšího a netradičního vzhledu. Koncipován je spíš na prodej počítačových komponent a podobného zboží. Barevné schéma jsem schválně zvolil červeno-zelené, aby to trochu připomínalo grafické akcelerátory ATI-NVIDIA :-D. Podklad a vlastně celé lazení stránky jsem volil černo-šedé, protože pak to tolik "netluče" do očí. Velmi světlé stránky jsem se chtěl vyvarovat, protože pak takové brouzdání je jako koukání do žárovky a to není nic moc :-)

Doufám, že se vám obě verze skinu líbí, a těším se na další podobnou soutěž, do které se velmi rád přihlásím.
OXID_Modern_MK2_uvod.jpg OXID_Modern_MK2_prehled.jpg OXID_Modern_MK2_produkt.jpg OXID_Modern_MK2_kosik.jpg