Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Padání Win7 při hraní

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Lefty_CZ

Znění dotazu:
    Zdravím. Na novém PC mám ten problém, že při hraní her jako třeba Brothers in arms:Earned in blood, nebo Mount and blade se stane, že z ničeho nic se vypne monitor klávesnice přestane reagovat, PC začne hučet jakoby se ventilátory rozběhly naplno, a nereaguje ani tlačítko zapnutí a vypnutí. Jediné co v tu chvíli můžu dělat je vypnout PC od sítě. Potom když ho zapnu hodí hlášku že systém nebyl řádně ukončen a dává na výběr možnosti spuštění v nouzovém nebo normálním režimu. No a já nevím kde hledat chybu. Jediné co mě napadá je buď slabý zdroj, nebo že ty hry běžící na DirectX9 se nedomluví s DirectX11 které jsou ve Win 7. Tuší někdo čím by to mohlo být?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Procesor:Intel Core i5 750 s frekvencí 2,66 GHz;Operační paměť:2x 2 GB DDR3 1333 MHz;Grafická karta:NVIDIA GeForce 230 1,5 GB;Operační systém:Microsoft Windows 7 Home Premium;Zdroj: 320 W

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

když pustíš třeba furmark
    "Stability test" "Extreme burning mode"
    tak se taky pc zasekne?
    jestli jo tak ho vyšli k HP na reklamaci

jaký jsou vlastně teploty grafiky(ve furmarku) a cpu(třeba při occt)
    btw gt 230 alias 9600gso nebo 8800gs dx11 neumí umí jen dx10

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Jeste zkus program BlueScreenView jestli tam najdes zaznamy odpovidajici tem zasekum. Pak by se tam dalo zjistit, co to zpusobuje. Ale spis podle toho co popisujes tam nic nebude.

Lefty_CZ

a jak dlouho trvá test ve Furmarku? a jak vůbec probíhá? abych věděl co mám čekat.

Neregistrovaný

Tak jsem zkusil ten Furmark a při asi 86 stupních se to seklo. Co teda s tím? Nevíte někdo?

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): padání pc
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-08-2014, 16:32
  2. Grafické karty: padání při hraní her
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-07-2013, 00:48
  3. padáni PC při hraní PCher
    Od draken15 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18