reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Office 2007

first.indian (683)|19.2.2007 13:39
Tak prvni zkusenosti s legalne zakoupenymi Office 2007 CZ :) (konkretne: OEM Master Kit Office 2007 CZ)
1 reakce - To je ale hnus velebnosti.
2 reakce - "tak tento office si určitě nekoupím, nasr**" :D
3 reakce - v tom aby se prase vyznalo :D
Prikladam i screen z excelu.

Nový způsob prodeje licencí OEM verze 2007 systému Microsoft Office najdete vysvětlen na http://www.microsoft.com/cze/office/info/nprodlic.mspx
office2007cz.jpg
Petr S. (1220)|21.2.2007 19:39
Mhm, zajímavé :notsure Podle mě to ale bude chtít si na nové prostředí trochu zvyknout, pak by to nemusel být takový haluz :)

Osobně jsem víceméně na nové ovládání slyšel a četl celkem dobré ohlasy...
BlackFrog (563)|21.2.2007 19:42
ja taky četl spiš kladné ohlasy s tím, že to chce pár dní na zvyknutí. uvidíme:)
OT: to by mě zajímalo co je to tam na screenu na liště začerněno:D:notsure:stupid
first.indian (683)|21.2.2007 21:45
[QUOTE=BlackFrog]
OT: to by mě zajímalo co je to tam na screenu na liště začerněno:D:notsure:stupid[/QUOTE]
Ze by nejaky program? :p
[QUOTE=Petr S.]Mhm, zajímavé :notsure Podle mě to ale bude chtít si na nové prostředí trochu zvyknout, pak by to nemusel být takový haluz :)

Osobně jsem víceméně na nové ovládání slyšel a četl celkem dobré ohlasy...[/QUOTE]

Tak jo po par napsanych radcich a nekolika minutach kurv.vani "kde pak ta funkce xxx asi bude schovana??? :notsure se da uznat ze je to pouzitelne vic jako stare office. Takze po delsim pouziti menim nazor na Office 2007 ;) Je to pouzitelne a urychluje to praci tak o 30% diky na prvni pohled neviditelnemu ale prece jen lepsimu interface...
BlackFrog (563)|21.2.2007 21:51
[QUOTE=first.indian]Ze by nejaky program? :p
Tak jo....[/QUOTE]
nojo ale jaky:stupid:D
koukam prvni unahleny zaver... no jsem rad ze je ohlas nakonec kladny a ze microsoftvsechno nepos...:D
Jackal1 (218)|22.2.2007 09:05
Nesouhlasím. Zkoušel jsem Office 2007 v AJ a první dojem na mě udělal velikej, hlavně Outlook co používám i teď, ale zatím 2003, jak budou korunky, hned si ho koupím.
Je to jen otázka zvyku, ale určitě bych tomu softu dal šanci a hned po prvním kontaktu ho nezatracoval. :o
Za rok bude většina lidí jen chrochtat. Všechno se přispůsobuje Vistě a od Officu 2007 se to dalo taky čekat.
first.indian (683)|22.2.2007 09:30
[QUOTE=Jackal1]Nesouhlasím. Zkoušel jsem Office 2007 v AJ a první dojem na mě udělal velikej, hlavně Outlook co používám i teď, ale zatím 2003, jak budou korunky, hned si ho koupím.
Je to jen otázka zvyku, ale určitě bych tomu softu dal šanci a hned po prvním kontaktu ho nezatracoval. :o
Za rok bude většina lidí jen chrochtat. Všechno se přispůsobuje Vistě a od Officu 2007 se to dalo taky čekat.[/QUOTE]
A s kym nesouhlasis? Nez neco napises tak si precti cely thread... ;)
Jackal1 (218)|22.2.2007 09:39
[QUOTE=first.indian]A s kym nesouhlasis? Nez neco napises tak si precti cely thread... ;)[/QUOTE]
Tvůj první komentáš byl trošku mimo, ale odpouštím ti. :o

Nesmíš dávat na první dojem, to se nevyplácí. :o
SmartMole (297)|22.2.2007 10:29
Nevím, co bylo na komentáři first.indiana mimo... Popisuje svoje první dojmy z Office 2007. Nepopisuje Vaše dojmy ani neříká, že Office je špatný. Prostě není co odpouštět. :mistake Vím, že je to nečekané, ale opravdu dojmy jednotlivých lidí se mohou lišit! :D
Jackal1 (218)|22.2.2007 10:44
[QUOTE=SmartMole]Nevím, co bylo na komentáři first.indiana mimo... Popisuje svoje první dojmy z Office 2007. Nepopisuje Vaše dojmy ani neříká, že Office je špatný. Prostě není co odpouštět. :mistake Vím, že je to nečekané, ale opravdu dojmy jednotlivých lidí se mohou lišit! :D[/QUOTE]
O to přece nejde !! Jde o to jakám způsobem odrovnal něco, co ani pořádně neodzkoušel, o to jde !!
Nemyslel jsem to zle jen jsem reagoval na jeho reakci, čemu jsi z toho nerozumněl. Napsal jsem, že není dobré dát na první dojem.
Rozumím, kliku jsi naleštil a tak je to správné. :o
SmartMole (297)|22.2.2007 10:52
Ano, není dobré dávat na první dojem, není dobré přecházet silnici na červenou a také není dobré vykláněť hlavu z okna v jedoucím vlaku. Ale přiznejme si, každou z těchto věcí jste někdy udělal a ty první dvě ještě určitě několikrát uděláte. :D Ale myslím, že o tom toto téma není. Ostatně ani tomto mém příspěvku.

Takže konec OT! :thumb
mech13 (5526)|22.2.2007 11:04
taky se pridam: mel sem asi 14 dni betaverzi, vypadalo to pekne ale na prvni pohled se mi to zdalo taky neprehledny... ale jak sem v tom chvilku delal, tak vsechno bylo presne tam kde sem to cekal - protse parada. ikdyz sem to prostredi neznal, tak sem vsechno rychle nasel

podle me udelali M$ sakra dobrou praci

EDIT: jj IE7 se mi taky libi a jedu na nem:)
Jackal1 (218)|22.2.2007 11:11
[QUOTE=SmartMole]Ano, není dobré dávat na první dojem, není dobré přecházet silnici na červenou a také není dobré vykláněť hlavu z okna v jedoucím vlaku. Ale přiznejme si, každou z těchto věcí jste někdy udělal a ty první dvě ještě určitě několikrát uděláte. :D Ale myslím, že o tom toto téma není. Ostatně ani tomto mém příspěvku.

Takže konec OT! :thumb[/QUOTE]
Ty jsi asi správce rezervace, viď, jinak nechápu tu obranu !! :o
Každej děláme chyby i já je dělám a neboj, že mi to někdo na fóru nedá hned sežrat ano dá, řekl jsem svůj názor a Office 2007 a napsal jsem že s takovým hodnocením na poprvé se žádnej dobrej úsudek ani názor udělat nedá a hlavně to čtou i ostatní na které takovej posudek neudělá dobrej dojem, nic víc, nic míň.
Nechme toho, tento rozhovor je z cela oničem a hlavně se moc netýká tohoto tématu, ať to nezklouzne do flame, děkuji. :o

Office 2007 je pořádně odvedená práce a Bill zaslouží pochvalu. IE 7 to samé, i když názory se budou lišit individuálně. :o
SmartMole (297)|22.2.2007 11:15
[quote=Jackal1]Office 2007 je pořádně odvedená práce a Bill zaslouží pochvalu.[/quote]

Jo, to souhlasím. :thumb
Jackal1 (218)|22.2.2007 11:21
[QUOTE=SmartMole]Jo, to souhlasím. :thumb[/QUOTE]
OK, opravdu si dali záležet a novej Office je povedenej. :o