Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Zamčení tématu "Bezpecnost fora @ hesla"

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2006

Velice mě překvapilo bezdůvodné zamčení tématu "Bezpecnost fora @ hesla". Nejsem si vědom, že by toto téma porušovalo byť jediný bod Pravidel fóra. Požádal jsem pana Polívku o vysvětlení pomocí soukromé zprávy.

Rovněž jsem se zeptal moderátora Smeliho, proč volal po zamčení tohoto tématu. Jeho odpověď mě bohužel nepřesvědčila. Důvodem dle jeho slov byl offtopic flame o seznamu.

Osobně diskuzi ohledně seznamu nepovažuji za flame a zdráhal bych se ji označit za offtopic. Konstruktivním způsobem se řešilo, kde byl problém s hesly u seznamu, jak se to liší od situace na swh a jaké seznam přijal opatření. Diskuze ohledně seznamu navíc probíhala pouze v úvodní polovině vlákna. V okamžiku, kdy Smeli volal po zamčení vlákna, se o seznamu již delší dobu nediskutovalo. Mimochodem, o seznamu začal diskutovat jeden z moderátorů, Boboco.

Po plaintext heslech považuji zamčení vlákna za další krok vedle. Jaký na to máte názor vy?

Nováček Avatar uživatele MadCap
    Registrace
    May 2006

to vies, malokto chce citat kritiku na svoje dielo/osobu

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Ritchie83
    Po plaintext heslech považuji zamčení vlákna za další krok vedle. Jaký na to máte názor vy?
    Ja to chapu asi takhle "ano, ten thread je zamcenej, ovsem na otazku ohledne plaintextu odpovime casem" (az bude forum hashovat hesla)
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 19-02-2007 v 18:17

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

mozna proto ze se tam porad dokola pretrasalo to samy? ceka se na odpoved nekoho kompetentniho? stejne by se do te doby nic nevyresilo.
    nechci se nikoho zastavat, ale imho je jenom dobre ze se na to prislo, aspon se s tim muze neco udelat, horsi by bylo kdyby to tak zustalo a nikdo nic nevedel.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    ale imho je jenom dobre ze se na to prislo, aspon se s tim muze neco udelat, horsi by bylo kdyby to tak zustalo a nikdo nic nevedel.
    No ono se na to nepřišlo, ale souhra okolností to vynesla na světlo. Vedení SWH pravděpodobně nečekalo takovou odmítavou reakci řady uživatelů a je jí patrně dosti zaskočeno. Navíc pokud je pravda, že je to problém i jiných produktů OxyMEDIA, tak je to na pováženou, protože to může konkurence pěkně rozmáznout.

Osobně jsem zklamán zejména z důvodu, že SHW se profilovalo jako profesionální web a tudíž jsem apriori očekával odpovídající nakládání s citlivými údaji uživatelů.

PS.: Jsem zvědavý, kdy a od koho přijde ono zmiňované vyjádření k celé události.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

zamceni bylo vzhledem k vyvoji diskuse na miste. netreba tam postovat dalsi vylevy dokud se k tomu nevyjadri kdokoliv kompetentni.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Odpověď naleznete v původním tématu:
    http://www.svethardware.cz/forum/sho...7778#post27778

Tento thread tedy zamykám, aby se neřešila jedna záležitost na dvou místech.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Windows XP: Zmena v registrech systemu XP pro funkce "Slozky" a "Prejmenovani"
    Od Subtech v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2010, 23:08
  3. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-04-2010, 13:00
  4. Bezpecnost fora @ hesla
    Od cool.user v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 26-02-2007, 01:10