Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Cooler Master 690 II

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Už vyšla druhá verze populární skříně CM Dominator, má šasi černě lakované a podle výrobce upravené chladící schopnosti? Co vy na to?

V německu je Case již dostupná, u nást to vyjde až někdy po únoru, ale link do Německého eshopu jest zde: http://www.caseking.de/shop/catalog/...on::13845.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

hmmm, nevim, jestli je to všude cesta správnym směrem.
    - Zmenšení počtu 5,25" na úkor 3,5" (z 5,25 si 3,25 udělám, naopak ne)
    - váha a tedy i bytelnost šla znatelně dolu (starej 9,8kG, novej 9,2kG - ale někde píšou 9,5), tak uvidíme, co je pravda, jestli na něm šiděj jako na novym centurionovi.

na druhou stranu jako plus by měl bejt lepší cablemanagment a snad i mírně větší rozměry (ale je otázka, jestli větší rozměry se promítnou i dovnitř, nebo jestli je maj na
    svědomí plastový bazmekty okolo.

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    hmmm, nevim, jestli je to všude cesta správnym směrem.
    - Zmenšení počtu 5,25" na úkor 3,5" (z 5,25 si 3,25 udělám, naopak ne)
    - váha a tedy i bytelnost šla znatelně dolu (starej 9,8kG, novej 9,2kG - ale někde píšou 9,5), tak uvidíme, co je pravda, jestli na něm šiděj jako na novym centurionovi.

na druhou stranu jako plus by měl bejt lepší cablemanagment a snad i mírně větší rozměry (ale je otázka, jestli větší rozměry se promítnou i dovnitř, nebo jestli je maj na
    svědomí plastový bazmekty okolo.
    Já to tipuju spíš na upravený přední panel a horní platový kryt, protože šasi case je naprosto identická s Dominatorem, akorát je nalakované.

Občasný diskutér Avatar uživatele bren
    Registrace
    Jul 2009

jeto pekne,ale vsechny vystupi a tlacitka nahore sou trochu nesikovny.pokut je case nekde ve stole.Cooler Master 590 je potom mozna lepsi volba

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od bren Zobrazit příspěvek
    jeto pekne,ale vsechny vystupi a tlacitka nahore sou trochu nesikovny.pokut je case nekde ve stole.Cooler Master 590 je potom mozna lepsi volba
    Ano, ale když si někdo kupuje takovouhle skříň tak jí asi nebude shovávat ve stole, nebo alespoň já by jsme ji neshovával .

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

590 nemá tak dobrý plechy (váží o kilo až kiloapůl míň).

Registrace
    Aug 2009

Spíše by jsem to přiznal členitosti šasi, obě skříně jsou z 0,7 SECC plechu, takže jsou nastejno.

Registrace
    Jul 2009

to sem si ani nevsim.kamos ji ma a je max spokojen.jinak na me zbytecne draha a "derava".ale je vni spousta mista na vsechno.preju at dobre slouzi

Registrace
    Aug 2009

to sem si ani nevsim.kamos ji ma a je max spokojen.jinak na me zbytecne draha a "derava".ale je vni spousta mista na vsechno.preju at dobre slouzi
    Proč myslíš drahá? Já myslím, že skříně mezi 1500-2200Kč jsou už dnes standart pokud jsou nějaké lepší komponenty, ale i mezi skříněmi jsou levnější, a přesto kvalitní vyjímky.

Registrace
    Jul 2009

do 1500 staci.stajne lezi na zemi a neni videt.(u me) prachy raci cpu do vnitrností.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

590 jsem tušil, že je z 0.7plechu. 690 jsem ale myslel, že je z 0.8? Máš nějakej odkaz, kde je to měřený? Nebo je z 0.8 jen 690 II?

Jinak co se týče ceny, tak imho pro normální komp je zcela dostatečnej centurion light - pevná bytelná skříň s dostatkem
    místa a rozumnym chlazenim.

Registrace
    Aug 2009

do 1500 staci.stajne lezi na zemi a neni videt.(u me) prachy raci cpu do vnitrností.
    Tak v tom je náš rozdíl, já cpu prachy do toho, co je třeba. PC mám na postavci na stole, a momentálně CPU Prachy hlavně do chlazení a do Grafiky, to byla moje poslední investice cca za 7 tis(ATI 5850 OC od MSI)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

A nehodilo by se ti spíš zainvestovat do novýho stolu, kde by se ti vešel pod stůl. Tam bude chladnějc, budeš tam mít víc místa - a taky budeš moct mít trochu hlučnější chlazení, protože bude dál a utlumený stolem :-)

Registrace
    Aug 2009

A nehodilo by se ti spíš zainvestovat do novýho stolu, kde by se ti vešel pod stůl. Tam bude chladnějc, budeš tam mít víc místa - a taky budeš moct mít trochu hlučnější chlazení, protože bude dál a utlumený stolem :-)
    Ne i jo. Stůl je naprosto OK, akorát bych pořeboval v létě chlazení na nohy...buď něco od Noctuy nebo Vodníka

Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od VLAN Zobrazit příspěvek
    Ne i jo. Stůl je naprosto OK, akorát bych pořeboval v létě chlazení na nohy...buď něco od Noctuy nebo Vodníka
    skus "lavor se studenou vodou ofukovanej noctuou

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Cooler Master
    Od bufac v sekci Skříně
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-12-2010, 22:51
  2. Cooler Master 922 nebo 932
    Od Georginek v sekci Skříně
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 08-10-2009, 15:17