Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: restart pri nacitani windows xp

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

cau, tento problem uz tu asi byl ale ja presto neprisel na reseni notebook se seknul pri poslouchani hudby tak sem ho vypnul a od te doby pri zapnuti a nacitani loga windows problikne modra obrazovka a restart. nejde se dostat ani do nouzoveho rezimu. docetl jsem se ze by pomohla oprava registru ci tak nejak ale to bohuzel nevim jak se dela. budu rad za kazdou radu. dikes
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Jako prvni zkus nastarovat z instalacniho CD windows pres stisk R do recovery konzole.

Tam pomoci prikazu chkdsk zkontrolujes disk a pokud budes mit stesti tak ti opravi i poskozene soubory registru ale i dalsi jako ovladacu.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

neprepnul jsi v biosu disky z ide na ahci rezim? jinak bych to tipoval na vadny disk.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Pokud ti nepomuzou rady kolegu, tak zde je navod jak zakazat to automaticke restartovani: http://www.svethardware.cz/forum/sho...0&postcount=10

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

bohuzel se mi nejde dostat do recovery konzole rovnou mi to spousti instalaci, mackam R a nic...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od steveFM Zobrazit příspěvek
    bohuzel se mi nejde dostat do recovery konzole rovnou mi to spousti instalaci, mackam R a nic...
    pokial mozes zozen si erd commander cez ten sa dostanes do "systemu" kde mozes obnovit zalohu mal som kopeckrat tento problem pomohlo

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

este moznost 2 jednoduchsia niekedy mi zabralo stlacat F8 pocas startu po nacitani diskov atd ale pred bootom os malo by ti vyhodit upresnenie spustenia systemu vyberies posledna znama funkcna konfiguracia pokial nepomoze taq predosla rada

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Poslední znamou funkční konfiguraci jsem už zkoušel ale nejde ani nouzovej rezim, dost bych se potreboval vyhnout přeinstalaci windows pac nemam zalahovana data a je jich celkem dost

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

skype keboebo
    Naposledy upraveno uživatelem keboebo: 22-01-2010 v 17:39

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Poslední znamou funkční konfiguraci jsem už zkoušel ale nejde ani nouzovej rezim, dost bych se potreboval vyhnout přeinstalaci windows pac nemam zalahovana data a je jich celkem dost
    vyskousej ten erd commander je to vlastne live xp bootuje z cd a ma vela moznosti ako to opravit to vidim ako jedine riesenie pretoze cez instalator xpcka nic nevyresis...kdyby neco skype dostanes sa vlastne do uzivatelskeho prostredia z kopec nastrojmi na opravu atd...je tam aj system restore kde vlastne data ktore si si vytvoril nemeni iba co si instaloval popripade menil v registroch.minimalne si budes moct skopcit svoje data a instal new win xp

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

jasne diky uz stahuju jen presne nevim jak ten erd commander spustit...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

das ako predvolenu bootovaciu mechaniku cd/dvd a ono sa to samo nabootuje z cd

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

tak program nabootovan a ted se jde na vlastni operaci

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

tak program spusten ale nak nevim co tam, asi by to chtelo nejak opravit ty registry...neco zkusim kazdopadne moc dekuji!!!

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

tak program spusten ale nak nevim co tam, asi by to chtelo nejak opravit ty registry...neco zkusim kazdopadne moc dekuji!!!
    Jedna rada na zacatek - pokud muzes, tak pro dopsani dalsiho infa do posledniho prispevku pouzij EDIT.

Jinak zkousel jsi ten muj navod jak pres Hiren's boot CD nastavit registry aby se pocitac pri BSOD nerestartoval?
    Kdyz nabootujes do toho Mini XP, tak tam muzes navic spustit taky kontrolu disku. Nevim, jestli je to to same jako CHKDSK, ale nekdy to pomaha take.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-09-2014, 18:48
  2. Sleeping dogs - nacitani
    Od mike033 v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-01-2013, 21:52
  3. Nacitani windows
    Od hahumikkk v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2