Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 54

Téma: Používáte podložku pod myš?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Ano, mám obyčejnou podložku

Pouzivam uz cca rok jednu reklamni podlozku s napisem "Nutridrink vždy, když bežná strava nestačí". Vyhovuje mi, na stole mi vadi neprijemny zvuk pri soupani.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Richmond : osobně jsem v tom rozdíl nikdy nepoznla... akorát ten, že když jsem myškou sjel z podložky, tak jsem nadával jelikož mi je malá... pro stůl je stůl

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Divny, rozdil pozna i slepej. 320 x 285 mm neni zas tak malo, ale uznavam, ze jestli jezdis po pulce stolu tak muze bejt mala

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Ještě se mi nestalo, že bych vyjel z podložky i když mám tu QcK mini .....ale nejspíš to bude tím, že mám nastaveno dost vysoký DPI (3600) na 22" monitor, pak mi stačí jezdit jen po kousku nemusím ani pomalu hýbat rukou

Občasný diskutér Avatar uživatele petnek
    Registrace
    Oct 2008

Osobně podložku používám. Konkrétně typ X-Ray Technology Aqua2 A2B. Mohla by bát klidně menší. Na rozlišení monitoru 1440x990 mám na myši 1600dpi.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

ANO
    V praci steelseries doma razer exactmat + gelovej pazmek na podlozeni zapesti ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Doma používám obyčejný papír A4, který si beru v práci (z druhé strany popsaný). Navíc si na něj píšu poznámky. Akorát ho musím občas vyměnit, když se ošoupe, nebo už je popsaný.
    V práci mám obyčejnou látkovou podložku s gelovou podložkou pod ruku.

OT: Jestli někdo neví co je to sjíždět s myší z podložky, doporučuju si na myši zahrát hru Tie Fighter, při jejím hraní jsem kdysi zničil 2 kuličkové myši.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Ještě se mi nestalo, že bych vyjel z podložky i když mám tu QcK mini .....ale nejspíš to bude tím, že mám nastaveno dost vysoký DPI (3600) na 22" monitor, pak mi stačí jezdit jen po kousku nemusím ani pomalu hýbat rukou
    jj, mám to stejně (stejnou podložku i podobný nastavení), oba monitory přejedu na cca 5cm pohyb myši, "rozmach" je ničemu, jen to unavuje ruku

Můj stůl nemá hladkou povrchovou úpravu, myš na něm při pohybu "drncá", proto to nepoužívám.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Ano, vlastním kvalitní podložku.
    Samozřejmě pro někoho by to možná bylo málo kvalitní a někomu stačí obyč . Já mám SteelSeries QCK Mini a jsem spokojen a ani tolik nestála
    vyborna podlozka, vlastnim tu megavelkou (teda na ty moji stoji qck+ (c: )

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Ne. Jezdím přímo po desce stolu. Kvalitní senzory s tím nemají problém. Navíc mě to nebrání v rozmachu.
    na tohle staci jednoduchy matematicky vzorec pot+prach+pohyb ruky+pohyb mysi=lepidlo=> caste omyvani stolu a mouse skatez, pokud chces mit vzdy presny pohyb a nemas nastavenou senzitivitu dva monitory/centimetr.

tu hadrovku jen "nekdy" operes (za dva roky jeste nebylo treba - mys klouze jak na oleji) osusis, pokracujes.

Kdysi jeste dost frcely (nejen u me) umely prkynka IKEA a bila A4. :-D
    Naposledy upraveno uživatelem Jeff Brawo: 29-01-2010 v 08:13

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Ano, dlaždici...
    Měl jsem dřív podložku, ale vždy ji někdo odsunul, shodil.... S dlaždičkou se nikomu hýbat nechce, neuhýbá a myš jezdí dobře...

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

u mna na stole je roccat taito..velka perfektna podlozka
    v praci zase STEELSERIES Steel Pad QcK

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Já používám obyčejnou podložku pod myš, byla zdarma ke Grafice gainward. Už jsem uvažoval o koupi lepšího kousku, ale pak vždy najdu potřebnější věci.

Nováček Avatar uživatele #LIcVIDO
    Registrace
    Nov 2009

pouzivam sklenenou icemat krasne to po ni klouze :P

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Jeff Brawo Zobrazit příspěvek
    na tohle staci jednoduchy matematicky vzorec pot+prach+pohyb ruky+pohyb mysi=lepidlo=> caste omyvani stolu a mouse skatez, pokud chces mit vzdy presny pohyb a nemas nastavenou senzitivitu dva monitory/centimetr.
    Vliv na kvalitu snímání (senzor Logitech MX) jsem nezaznamenal, ale je pravdou, že teflony se častěji čistit musí.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009

Steelpad QcK+ asi 4. rokem a pořád stačí...Můj subjektivní názor je, že se mi na stole hůře jezdí než na podložce...

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední