Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 54 z 54

Téma: Používáte podložku pod myš?

Nováček Avatar uživatele Eduard Pavlík
    Registrace
    Jul 2009

Zdravím všechny. Mám myš Saitek:http://www.czechcomputer.cz/disc_doc...100400FCB.html
    A nyní jsem si koupil podložku Razer:http://www.czechcomputer.cz/product...._00210700_R3M1

Zkoušel jsem různá nastavení, ale myš/šipka nezůstane stát a na monitoru se "třepe" a i po kliknutí na ikonu jednou a na podruhé mám malý "trénink" v přesnosti. Zkoušel jsem i ve hře M.W.2, šlo to, ale pak se na chvíli samopal zastavil a nepootočil jsem sním.Moc pc nerozumím, je mi 43r, stále se učím.Tak rád si nechám poradit i od mladších.Tu podložku vychvalovali na výše uvedeném webu na foru a jinde, proto jsem do ní šel.Cd u myši bylo, nainstaloval,i stáhl ovladač na Saitek.com. Díky za rady k mému asi hloupému dotazu. eda
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ona se asi netrepe porad vid? Jenom nekdy a uskakuje kurzor. Shodou okolnosti ja mel taky Razer Omega Speed, a Logitech G9 mi taky cas od casu uskakoval kurzor. Bylo to skutecne podlozkou, i kdyz byla za 350Kc, proste se s tim senzorem nemela rada. Ted mam taky Razer ale Vespulu a tam je to OK....
    Pri vybreu podlozky a mysi je fakt nejlepsi jit do kramu a vyzkouset si jak mys, tak podlozku, nebo si tam treba prinest svou mys a podle toho podlozku vybrat.

Vyber mysi a podlozky je dnes veda...... Driv byla jedna mys a jedna podlozka.....
    Cas od casu dneska proste nejaka kombinace nefunguje.....
    Pripadne muzes zkusit zvysit citlivost...... a pohrat si s DPI. Pokud Ti ten kurzor neuskakuje treba na stole, nebo na knizce, je to skutecne problem kombinace techto vyrobku.....

Registrace
    Jul 2009

Velmi slušně myš jela/jede na plastové desce"plexisklo", dřív se tomu říkalo i "umakart".Mám od rekl.agent. u nás z Tišnova.. Má to svoje chybičky,chybičky, ale ne chyby.A chtěl jsem něco lepšího.Hraji MP B.C.2,MH.2010,.. .Asi máš Georgineku pravdu, nějak to spolu nekomunikuje. zkusím ji vyměnit za:
    http://www.alza.cz/razer-destructor-...ad-d113548.htm
    A nebo jsem se díval i po té Tvé Razer Vespula. a díky za radu.Eda
    Naposledy upraveno uživatelem Eduard Pavlík: 25-05-2011 v 00:14

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Osobně mám dobrou zkušenost s Steelseries QCK....ale vyzkoušeno pouze s myší A4Tech (laserovou)...

Jinak kupovat podložku dražší než myš mi zrovna nepřijde to pravé ořechové...ale proti gustu...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Podložku pod myš nepoužívám.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Jinak kupovat podložku dražší než myš mi zrovna nepřijde to pravé ořechové...ale proti gustu...
    Asi tak. Za ty prachy bych se poohlédl po nové myši.

PS: Já též podložku nepoužívám. Jezdím bez problémů po dřevěné desce stolu (myš Logitech MX).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Jako kupovat drazsi podlozku nez mys je blbost.... Koupil bych jinou mys a pokud se ji ten razer nebude libit, tak jinou podlozku........
    Bez podlozky delat nemuzu.....Mys na stole je hlucna, potrebuju aby byla uplne ticha, a k vlastnostem skluzu pomer Vespula/stul se nabudu vyjadrovat
    Na podlozce jezdi mys kdyz do ni fouknu

Registrace
    Jul 2009

Zdravím pánové. Tak ode dneška tj.26,5,2011. 20H. mám:
    myš - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=70723 A4Tech,X7-710HB optik.
    podložka :http://www.alza.cz/razer-destructor-...ad-d113548.htm
    podložka Razer Destructor White.Koupil jsem si v úterý taky razer, ale s tou myší Saitek, nechtěla kamarádit.Nakonec tedy nová jak podložka, tak i myš. Ale ta barva "bílá", je spíše jako sníh ve městě druhý den.(spíše hodně světle šedá.) Vše koupeno a pokecáno v C.Comp. Brno, Křenová 52.Můžu poradit/doporučit, pro ty,
    kdo jsou v pc znalostech jako já , tak asi ZŠ.Ale těch je tady určitě málo, každý začínal. Je tam jeden, taky mastí gamesky přes MP(hlavně všechny C.of.D.) Tak jsme pokecali.Tu myš sám používá. Měli ji naštěstí na prodejně.Já sám občas jsem si ní zahrál u známého v Brně, aniž jsem si to uvědomil.A hrálo se s ní dobře. Jen si zvyknout.Teď si mohu zvykat od rána do večera.Hlavně v B.C.2, M.of H.2010.Je tam super "knoflík" na střelbu ne jedné kulky, ale tří kulek jedním "zmáčknutím".Ale to určitě na myších máte. A cena super.Zdraví eda

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2011

Ano, obyčejnou...

Bohužel, je v takovém stavu že nevím jáká to už byla :/

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234