reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přehrávání HD filmů ve WIN7

mamrut (41)|25.1.2010 12:26
Ahoj

mám takový problém, sleduji na pc HD filmy a ve vistách 64bit home premium jsem neměl žádný problém při používání kmc playeru a mpc playeru. Měl jsem nainstalovány potřebné kodeky CCCP, K-lite kodek a core AVC a vše šlapalo jak má. Když udělám to samé ve WIN7 ultimate 64 bit, tak se KMC seká (přitom tam mám aktivované kodeky pro h264 a ac3 právě z core AVC) a mpc nezobrazuje české tiltulky. Máte někdo zkušenost is přehráváním HD ve WIN7? Graf.kartu mám ATI HD3650.

Díky Dan
Richmond (8084)|25.1.2010 13:17
Zkousels VLC Player?

edit: Na Win7 jsem pouzival ffdshow (stejne jako na Vistach) a nemel jsem sebemensi problem, zrejme budes mit nejaky konflikt mezi tema kodekama - ja mam doinstalovany tusim jen matroska splitter pro .mkv + all-in-one codec pack a prehraju s tim vsechno (a uz asi 4roky nebo vic)
Logout (4018)|25.1.2010 13:22
No, co jsem slyšel, tak CPPP se na 7 spíš nedoporučuje, má v sobě spoustu kodeků, který jsou i v 7 a může se to tlouct. Zkusil bych to všechno odinstalovat a nainstalovat jen ten konkrétní kodek, kterej potřebuješ.
Smeli (2302)|25.1.2010 13:56
Všechno pryč, nainstaluj si Media Player Classic HC, nastav si přehrávání HD via GPU a hotovo. Návodů je na internetu spousta, stačí hledat :)
Jeff Brawo (109)|25.1.2010 13:58
Pokud jde o uzivatele - vsemoznycodecpack instalatera, tak doporucuju vsechno smeti vyhodit a nainstalovat Korean Media Player - neboli KMPlayer - vyborny, v cestine (i kdyz se isntaluje anglicka verze), bez potreby jakychkoliv kodeku, spoustu nastaveni. Pokud nektery kodek nevyhovuje - prenastavit, nainstalovat svuj. Jedina vec co mi u nej chybi je polohovani titulku jako v mv2 playeru.

a nebo to co pise smeli :-D
Mintin (98)|25.1.2010 14:12
Měl jsem naprosto stejný problém v HTPC takže jsem odinstaloval všechny codecy a udělal to podle toho návodu http://www.highdef.cz/menu/navody/x264/x264.php

A už jde vše v pohodě odinstaluj i ty přehrávače...Tenhle návod funguje co jsem tak zkoušel s BSPLAYER,Media player clasic,Splash lite(ten používám)...

EDIT: http://highdef.cz/menu/navody/akcelerace.HD/akcelerace.HD.videa.grafickou.kartou_part4a.php Tady máš víc o tom Splashi zatěžuje mnohem méně procesor než MPC HC ...
mamrut (41)|25.1.2010 14:48
Díky všem, zkusím Vaše použít rady.