Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Přehrávání HD filmů ve WIN7

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ahoj

mám takový problém, sleduji na pc HD filmy a ve vistách 64bit home premium jsem neměl žádný problém při používání kmc playeru a mpc playeru. Měl jsem nainstalovány potřebné kodeky CCCP, K-lite kodek a core AVC a vše šlapalo jak má. Když udělám to samé ve WIN7 ultimate 64 bit, tak se KMC seká (přitom tam mám aktivované kodeky pro h264 a ac3 právě z core AVC) a mpc nezobrazuje české tiltulky. Máte někdo zkušenost is přehráváním HD ve WIN7? Graf.kartu mám ATI HD3650.

Díky Dan
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Zkousels VLC Player?

edit: Na Win7 jsem pouzival ffdshow (stejne jako na Vistach) a nemel jsem sebemensi problem, zrejme budes mit nejaky konflikt mezi tema kodekama - ja mam doinstalovany tusim jen matroska splitter pro .mkv + all-in-one codec pack a prehraju s tim vsechno (a uz asi 4roky nebo vic)
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 25-01-2010 v 13:21

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No, co jsem slyšel, tak CPPP se na 7 spíš nedoporučuje, má v sobě spoustu kodeků, který jsou i v 7 a může se to tlouct. Zkusil bych to všechno odinstalovat a nainstalovat jen ten konkrétní kodek, kterej potřebuješ.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Všechno pryč, nainstaluj si Media Player Classic HC, nastav si přehrávání HD via GPU a hotovo. Návodů je na internetu spousta, stačí hledat

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Pokud jde o uzivatele - vsemoznycodecpack instalatera, tak doporucuju vsechno smeti vyhodit a nainstalovat Korean Media Player - neboli KMPlayer - vyborny, v cestine (i kdyz se isntaluje anglicka verze), bez potreby jakychkoliv kodeku, spoustu nastaveni. Pokud nektery kodek nevyhovuje - prenastavit, nainstalovat svuj. Jedina vec co mi u nej chybi je polohovani titulku jako v mv2 playeru.

a nebo to co pise smeli :-D
    Naposledy upraveno uživatelem Jeff Brawo: 25-01-2010 v 14:22

Občasný diskutér Avatar uživatele Mintin
    Registrace
    Aug 2009

Měl jsem naprosto stejný problém v HTPC takže jsem odinstaloval všechny codecy a udělal to podle toho návodu http://www.highdef.cz/menu/navody/x264/x264.php

A už jde vše v pohodě odinstaluj i ty přehrávače...Tenhle návod funguje co jsem tak zkoušel s BSPLAYER,Media player clasic,Splash lite(ten používám)...

EDIT: http://highdef.cz/menu/navody/akcele...tou_part4a.php Tady máš víc o tom Splashi zatěžuje mnohem méně procesor než MPC HC ...
    Naposledy upraveno uživatelem Mintin: 25-01-2010 v 14:22

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Díky všem, zkusím Vaše použít rady.

Podobná témata

1. Uložiště dat + možnost přehrávání filmů z něj v TV
    Od p0ky v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-07-2013, 19:52
  2. PC na přehrávání fullHD filmu
    Od jurca v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-01-2013, 20:55
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-05-2010, 09:35
  4. Zvuk při přehráváni filmu
    Od Marekdv v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-12-2008, 10:26