Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Sekání videa a zvuku

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Zdravíčko, mám následující problém:

Při přehrávání videa se seká obraz (v nepravidelných intervalech zhruba od 20sekund do 2 minut). Sekne se a hned se rozeběhne. Když se sekne na delší dobu, tak se sekne i zvuk. To se děje při přehrávání DVD v PowerDVD 9, dělo se to i v PowerDVD 8 a 7 a KMPlayeru (při přehrávání z mechaniky, image i VOB z HDD). Při přehrávání DivX dochází k vypouštění snímků.

Vyzkoušel jsem následující kodeky - All in one, K-Lite a Codec Pack.

moje sestava:Win XP Profesional SP3, MB: P5PL2, ATI Radeon x1650, PentiumD 3.4, 2GB RAM(1GB kingston+1GB Adata), DirectX 9.0c, všechny ovladače aktualizované

Předem díky za rady...Já už sem v koncích...
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od IYIarek Zobrazit příspěvek
    Zdravíčko, mám následující problém...
    To tedy máš, ovšem nikoli hardwarový (tudíž to tu je na nesprávném místě), ale mezi klávesnicí a židlí (=instalace CodecPacků...). Nejrychlejší metoda je návrat k funkční verzi OS z bodu obnovy nebo zálohy image disku (samozřejmě z doby PŘED instalací toho svinstva), eventuelně když to není, tak Reinstall OS a nainstalovat pouze jeden DVDplayer, který potřebné dekodery obsahuje (PWRDVD) plus případně ty další, co se neinstalují a mají vše potřebné v sobě... Zdravíčko.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    To tedy máš, ovšem nikoli hardwarový (tudíž to tu je na nesprávném místě), ale mezi klávesnicí a židlí (=instalace CodecPacků...). Nejrychlejší metoda je návrat k funkční verzi OS z bodu obnovy nebo zálohy image disku (samozřejmě z doby PŘED instalací toho svinstva), eventuelně když to není, tak Reinstall OS a nainstalovat pouze jeden DVDplayer, který potřebné dekodery obsahuje (PWRDVD) plus případně ty další, co se neinstalují a mají vše potřebné v sobě... Zdravíčko.
    Aha, myslel jsem, že se tu řešej HW/SW problémy a ne jen HW...

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od IYIarek Zobrazit příspěvek
    Aha, myslel jsem, že se tu řešej HW/SW problémy a ne jen HW...
    No to už je teď celkem jedno. V každém případě je to tak, jak jsem napsal - PC i OS jsou v tom nevinně. Chybu hledej u sebe a než ty nežádoucí věci (které se perou mezi sebou o totéž jak hladoví psi) pracně čistit různými "čisticími prostředky" a la CCleaner apod. je rychlejší začít znovu od funkčního čistého OS.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Odinstaluj kodeky/niektore budes musiet odinstalovat manualne/ a skus VLC player

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Odinstaloval jsem všechny kodeky a zdá se, že to pomohlo - díky...

Podobná témata

1. Sekání zvuku z hdd i z webu
    Od zahra v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-10-2013, 21:44
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-04-2011, 21:33
  3. Sekaní obrazu i zvuku při sledování digitalní TV
    Od Khan v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-10-2010, 16:45