reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem se zvukem pod W7 home premium

ripi (11)|30.1.2010 13:53
Základni deska:http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=gD1ljCkUWy1Y3yMG
integrovana zvukovka od Realteku

Nainstaloval jsem W7 home premium, vsechny ovladace se mi automaticky nainstalovaly. Ale nebezel zvuk, ikdyz ve spravce zarizeni zadny problem nebyl. Tak jsem stahl z realteku jejich ovladace zkousel jsem vsechny od 2.37 az do2.41. Instalace vzdy probehne v poradku, objevi se tabulka restartovat pocitac, po restartu se mi tam ale nacpe zase ten defaultni W7 ovladac, jako bych predtim nic neinstaloval.
Logout (4018)|30.1.2010 13:59
Dej sem screenshot správce zařízení. Jaký jsou uvedený možný výstupy v ovladacím panelu zvuk?
ripi (11)|30.1.2010 16:12
vystup je tam Digitalni zvuk (SPDIF) nic vic, a na tej ikonce u hodin je nejakej smesovac misto obrazku repraku
Bez názvu.jpg
Logout (4018)|30.1.2010 17:19
Drivery pro vistu ze stránek motherboardu jsi zkoušel?

Grafiku máš jakou? Ten spdif výstup je z tý zvukovky, nebo patří k integrovaný zvukovce v GPU (novější radeony)?
ripi (11)|30.1.2010 17:23
z ty zvukovky, ty ovladace jsem zkousel, problem je, ze se nainstalujou a nic se nestane, ve spravci zarizeni zustane vse pri starym, ikdyz v odebrat programy ten nainstalovanej ovladac je.
Logout (4018)|30.1.2010 17:57
A je někde nainstalovanej ten Realtek Audio Manager? Ten by se měl s driverama nainstalovat... Jde spustit?

Zkusil jsi před instalací nejprve odebrat ten driver, co tam je přidanej?