reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win 7 64 bit a Adobe Flash Player

majkl 11 (207)|30.1.2010 14:09
Zdravím nevíte prosím někdo jak na W7 64 bit rozchodit např. Adobe Flash
Player, :runaway nebo jine 32 bit programy? Nevím si rady a na ofic. stránkách
píšou že to pro 64 není ,ale dá se to nějak obejít. Nejsem moc zdatný v
SW.:stupid
Díky za odpověd a pomoc.:idea
jrx (1880)|30.1.2010 14:56
Jaký prohlížeč?
majkl 11 (207)|30.1.2010 20:57
[quote=Jiri@tncm;343469]Jaký prohlížeč?[/quote]
Adobe Flash Player je to v titulku. Nechce mi to otvírat třeba videa z yotube, tam to píše abych stáhl Adobe Flash Player ale at dělám co dělám nejde to a píšou tam že to není pro 64 bit :runaway
jrx (1880)|30.1.2010 21:17
Prohlížeč = IE, FF, Opera, Chrome... ;)

Jestli to spouštíš přes Internet Explorer 64bit tak je jasné, že ti to nepojede, Flash Player vyžaduje 32bitový prohlížeč.
majkl 11 (207)|31.1.2010 17:48
[quote=Jiri@tncm;343622]Prohlížeč = IE, FF, Opera, Chrome... ;)

Jestli to spouštíš přes Internet Explorer 64bit tak je jasné, že ti to nepojede, Flash Player vyžaduje 32bitový prohlížeč.[/quote]

[FONT=Verdana]Aha tak to jsme si nerzuměli je to samo Internet Explorer.[/FONT]
[FONT=Verdana]I na těchto stránkách to neustale píše že to chce doplněk Flash Player ale když dám instalovat tak nic ale už jsem ho mel v systému ale omylem jsem ho smázl tak proč teď nejde nainstalovat?[/FONT]

[FONT=Verdana]1) Nejdou mi videa na yotube ani to nezobrazuje obrázy co s tím? [/FONT]
[FONT=Verdana]64bit jsem dal na doporučení kolegů zde s fóra a bylo mi tvrzeno že s nima nejsou žádné problémy [/FONT]
[FONT=Verdana]2) píše mi to ještě tohl[/FONT]



[FONT=Verdana]Nevím co s tím stále s to objevuje[/FONT]
jrx (1880)|31.1.2010 17:55
Start -> Všechny programy a defaultně tam máš dva IE. Jeden Internet Explorer a druhý Internet Explorer (64bit). Spust ten bez 64bit (tedy 32bit) a zkus to. Pokud to nebude fungovat, zkus jiný prohlížeč (32bit, už po třetí zdůrazňuji).
Toto nemá co dělat s operačním systémem. Důležité je mít 32bitový prohlížeč. (po čtvrté) ;)
majkl 11 (207)|31.1.2010 18:06
[quote=Jiri@tncm;343901]Start -> Všechny programy a defaultně tam máš dva IE. Jeden Internet Explorer a druhý Internet Explorer (64bit). Spust ten bez 64bit (tedy 32bit) a zkus to. Pokud to nebude fungovat, zkus jiný prohlížeč (32bit, už po třetí zdůrazňuji).
Toto nemá co dělat s operačním systémem. Důležité je mít 32bitový prohlížeč. (po čtvrté) ;)[/quote]
Díky zkusím po čtvrté jsem pochopil :idea:D jsem SW nováček tak omluva.
A co ten druhý problém ?
Dále mi to dělá že najednou nejde psát některá písmena nebo posouvat text nebo mazat nebo space co to může být?
majkl 11 (207)|1.2.2010 08:05
Ještě se chci zeptat na jednu věc: proč když se přihlásím na mozille, (registrace proběhla na expl. jestli to může být tím) tak nemužu odpovídat ani nic jiného tady na foru? Je tam jen okénko citace žádné jiné ať se odlašuju a přihlašuju jak chci? kde může být problém??? :runaway:runaway:runaway díky za odpovědi