Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 39

Téma: Enermax uvedl novou řadu Modu a Pro, nyní 87+

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Zajímavý jer, jestli se tomu testu dá věřit, že 600W zdroj má v nízký zátěži větší účinnost než 500W, ten pod 20% (čili u sestav s míň než 100W, což kancelářský mít můžou) padá rychle dolu....

Registrace
    Aug 2009

Mě osobně, nejvíce zaujal špičkový výkon 700W verze. Ve špičká dosáhne až výkonu 1014W!! Pokud se v testu nespletli redaktoři, Tak je to opravdu pozoruhodné.Podle recenze je to opravdu špičkový zdroj, takový jaký má být.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

No on aby zdroj měl takovou účinnost, tak nemůže bejt ošizenej. Myslím, že to je právě ten důvod, proč ty silnější zdroje maj v extrému lepší účinnost - na tom nejslabšim se "šetřilo" :-).
    Škoda, že ty křivky nevynesly do jednoho grafu.
    Update: tady jim ty křivky účinnosti vyšly ale jinak
    http://www.anandtech.com/casecooling...px?i=3723&p=12
    tady to zas vypadá na to, že nejlepší je 500W - tak je to asi chyba měření.
    V každym případě lepší zdroj asi teďka k sehnání není....
    Naposledy upraveno uživatelem Logout: 31-01-2010 v 17:59

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Ten zdroj (500w a 600w verze) mel vcera vyjit, na 80plus.com jsou zatim jen parametry predprodukcni verze, na jednom cinskym serveru je uz i otevreny a udajne zero 0A v C6 rezimu

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    No on aby zdroj měl takovou účinnost, tak nemůže bejt ošizenej. Myslím, že to je právě ten důvod, proč ty silnější zdroje maj v extrému lepší účinnost - na tom nejslabšim se "šetřilo" :-).
    Škoda, že ty křivky nevynesly do jednoho grafu.
    Update: tady jim ty křivky účinnosti vyšly ale jinak
    http://www.anandtech.com/casecooling...px?i=3723&p=12
    tady to zas vypadá na to, že nejlepší je 500W - tak je to asi chyba měření.
    V každym případě lepší zdroj asi teďka k sehnání není....
    To máš pravdu, je to asi nejlepší zdroj. Enermax ale prý bude prodávat i řadu 82+, jen jí mírně upravil, tím, že k napájecímu kabelu přidal držák, který chrání kabel aby nevypadával.Tu řadu 82+ ještě změnili jednou drobností, přidali jí koncovku II, což si myslím, že by se hodily spíše s většími změnami a značilo by to produkt druhé generace.

Registrace
    Aug 2009

Tyhle ,,příchytky,, na napájecí kabel se celkem hodí. Než jsem poslal svůj Pro82+ na reklamaci, zjistil jsem, že pokud kabel domáčknu, tak zdroj přestane vydávat divné zvuky. možná se tím výrobce poučil, a zjistil, že je tohle řešení.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Já mám dojem, že u řady 82+ II udává účinnost bronze, což u starý verze nedával.
    Ale možná si to jen nechal certifikovat?

Registrace
    May 2008

Obavam se, ze ten kousek dratku nepomuze ponevadz ty kabely co se dodavaji ke zdroji nemaji zarezy po celem obvodu ale jen do pulky BTW doporucuji precist navod, kde je jasne psano, ze se ma kabel nejdrive zasunout do zdroje a pak teprve do elektriky (jak u Liberty tak PRO/MODU nepisou kabel zasunout jen do poloviny aby zacala praskat filtrace )

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Pěkný, ale trochu drahý. Seasonic X-650 je srovnatelný a výjde na 3200kč s daní plus mínus. Tohle Alfa prodává o více než litr dráž a slabší 600W model je pořád 500 korun nad Seasonicem.

Registrace
    Aug 2009

Ano, máš pravdu. ten Seasonic X650 je navíc plně modulární. Zas já třeba mám Enermax rád, takže to neřeším, ale ještě mi můj Pro82+ nepřišel z reklamace, zbývá jim ještě 5 dní, pokud nestihnou tak mi budou vracen peníze. Až je vrátí, tak budu mít 3,3tis kč, tak uvidím co koupím. Vzhledem k tomu, že je Enermax zatím nedostupný, je možné , že se rozhodnu pro Seasonic.

Registrace
    May 2008

Jo to mozna jo ale po nakejch slevach a kdovi co si... Jestli si mam vybrat mezi Enerem 600w (ikdyz bych stejne bral 500w) a Seasonicem (bez naky pofiderni slevy je rozdil 127,-) tak zvolim Enermax uz jen kvuli tomu, ze jejich zdroje jsou spicka + maji vic vetvi + jsou tissi a dostanu i samolepku Dokud nebudu davat Seasonicy tak dlouho jako Enery tak k nim nebudu mit takovou duveru...

edit: boze muj, modularni kabelaz = masirka pro tuningare, stejne tam naperete pomalu 90% kabelu tak nevim o co jde? Zkouseli jste si vazeni dokupovat modularni kabelaz?

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Jo to mozna jo ale po nakejch slevach a kdovi co si... Jestli si mam vybrat mezi Enerem 600w (ikdyz bych stejne bral 500w) a Seasonicem (bez naky pofiderni slevy je rozdil 127,-) tak zvolim Enermax uz jen kvuli tomu, ze jejich zdroje jsou spicka + maji vic vetvi a dostanu i samolepku Dokud nebudu davat Seasonicy tak dlouho jako Enery tak k nim nebudu mit takovou duveru...
    pozor na tu samolepku !! Já jsem v pátek stavěl PC do kterého jsem dávám Pro82+ 525W II a nálepka tam nebyla !! je to divné, já mám Pro82+ asi 9měsíců, a nálepka tam byla, dokonce 2.

Registrace
    May 2008

Kdyby sis ho koupil ode me tak ti samozrejme poslu obratem pytlicek se samolepkami s omluvnym dopisem

edit: ze by sleva prave kvuli tomu, ze si to nakej manipulator se zbozim rozbalil a otestoval a pak ti to prodal? Miluju tyhle "serioznosti" Ma to prijit zataveny a basta!

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Enermax MODU 82+ / AMD 6970
    Od iLianik v sekci Zdroje
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-06-2014, 08:36
  2. Tutorial: Použití modu
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-06-2009, 15:19
  3. Reakcí: 4