Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 39 z 39

Téma: Enermax uvedl novou řadu Modu a Pro, nyní 87+

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele lexxxa
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Tak jo, sezen si krimpovaci kleste, konektory a 2 dny volna
    Jasne, do mrnavy bedny za petikilo si koupim zdroj za trojku (ikdyz ano, jsou i taci).
    Jo a koupim si treba do slusnejsiho HTPC Seasonica 650w protoze ho zatizim tak na 25% (takze ani na tu ucinnost se nedostanu).

edit: no aspon ze Logoutovi to doslo

edit: hele a okradli vas teda i o suchy zipy? (MODU 4ks, PRO 2ks)
    ja mel 4 zipy- ad kabely- samozrejmne te to musi bavit, osobne si napr. vetsinu audio kabelu delam sam,presne na miru,a jelikoz mi zustala vetev SATA od corsaira- oni maj reseny saty jen nacvakavaci nozovej mechanismus, takze si ho cvaknes kam potrebujes na kabel, tak se chystam udelat svoji kabelaz- ale beru to jako konicek- vetsina lidi to asi nepotrebuje, ale kdyz ta moznost je
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Nacvakavaci konektory se daji koupit normalne, neni to vysada Corsairu, mely to uz zdroje pred 5-10 lety (tzn. i "stary" molexy)
    Ano, s kabely si taktez pohravam, nyni ne uz tak z duvodu ze mi to bavi, ale z toho duvodu, ze mi za to zakaznik zaplati (+ samozrejme nejsem prase takze to ani nenechavam roztahany byt je to pc za 5tisic z bazaru)

@Logout: Jasne, ale bednu otvirat musis co? Ja mam jeden dlouhej na mechanice, dosahne na bednu kam si pripojim co chci (pouze v pripade nouze, radeji pouzivam k tomuto ucelu urceneprodukty), nemusim tedy sahat ani ke zdroji, na molex muzu pripojit jeste dalsi/delsi kablatd.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od lexxxa Zobrazit příspěvek
    ja mel 4 zipy- ad kabely- samozrejmne te to musi bavit, osobne si napr. vetsinu audio kabelu delam sam,presne na miru,a jelikoz mi zustala vetev SATA od corsaira- oni maj reseny saty jen nacvakavaci nozovej mechanismus, takze si ho cvaknes kam potrebujes na kabel, tak se chystam udelat svoji kabelaz- ale beru to jako konicek- vetsina lidi to asi nepotrebuje, ale kdyz ta moznost je

Já měl u mého Pro82+ 625W 2 nálepky, jednu jsem dal na PC, druhou na mobil. Dále jsem měl v balení 2 suché zipy, ale ty jsem nevyužil, plastové stahovací pásky mi přišly, a ten názor stále mám, jako lepší řešení. Stahovací páska to stáhne lépe než suchý zip. Je to s těmi samolepkami nějaké divné...uvidím co mi přijde z reklamace, když tak zkusím napsat do zastoupení Enermaxu, proč už je nedodávají.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od VLAN Zobrazit příspěvek
    JStahovací páska to stáhne lépe než suchý zip.
    To jo, ale mozna tak natvrdo do kejsu (ja tam lepim takovy ctverecky jak se skrz ne protahne pasek a stahne na libovolny misto), ale treba ten "ready" slahoun mam stazenej suchym zipem

edit: nekde tu mam i ty dlouhy obdelnikovy smolepky Enermax Si uplne pripadam jak miliardar
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_0668.JPG 
Zobrazení: 79 
Velikost: 174.0 KB 
ID: 15252  
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 31-01-2010 v 20:10

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    To jo, ale mozna tak natvrdo do kejsu (ja tam lepim takovy ctverecky jak se skrz ne protahne pasek a stahne na libovolny misto), ale treba ten "ready" slahoun mam stazenej suchym zipem

edit: nekde tu mam i ty dlouhy obdelnikovy smolepky Enermax Si uplne pripadam jak miliardar
    JJ, s nálepkami si taky připadám dobře Chtělo by to, aby každý výrobce povinně přidával nálepku, ale třeba u Eurocase by to nebylo nutností, tu bych ani nechtěl

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

cela diskusia je jak nejaky futbalovy alebo hokejovy zapas..

kazdy kope za svoju znacku
    ci uz niekto kupi seasonic x650 alebo nove enermaxi nebude lutovat a ticho

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od hawkeye9898 Zobrazit příspěvek

A ty jseš rozhodčí?

Jinak ty X-650 budou v ČR 22.2.2010

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od hawkeye9898 Zobrazit příspěvek

Než něco plkneš, doporučuji si přečíst celý thread. Nikdo tady za nic nekope.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hawkeye9898
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Než něco plkneš, doporučuji si přečíst celý thread. Nikdo tady za nic nekope.
    akoze troska srandy ci to tu nemoze byt?
    preto prirovnanie k futbalovemu zapasu atd...ocividne to VLAN pochopil iny nie ale s tym uz nic nenarobim

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Enermax MODU 82+ / AMD 6970
    Od iLianik v sekci Zdroje
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-06-2014, 07:36
  2. Tutorial: Použití modu
    Od Deee-aN v sekci Trackmania Forever
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-06-2009, 14:19
  3. Reakcí: 4