reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Quake vs. Unreal

DZer (52)|22.2.2007 21:30
Docela by mě zajímalo kterou s těchto 3D akcí v multiplayeru radši paříte. Osobně co se týče klasickýho multiplayeru(DM,1vs1,vlajky,instagib) tak dávám přednost Quake 3. Ale na UT2004 mě baví jeho mody(Onslaught) nebo mody fanoušků(Jurassic Rage,Car ball...). Co se týče starších verzí tak sem měl rád stejně Quake 2 jako UT.
BlackFrog (563)|22.2.2007 21:46
[QUOTE=DZer]Docela by mě zajímalo kterou s těchto 3D akcí v multiplayeru radši paříte. Osobně co se týče klasickýho multiplayeru(DM,1vs1,vlajky,instagib) tak dávám přednost Quake 3. Ale na UT2004 mě baví jeho mody(Onslaught) nebo mody fanoušků(Jurassic Rage,Car ball...). Co se týče starších verzí tak sem měl rád stejně Quake 2 jako UT.[/QUOTE]
ani jedno... hral sem z toho jen quake 2 asi hodinu... jinak nic.. tenhle zanr me opravdu nebavi a je tu takova zajimava vec, strasne me z tehdle akcí boli hlava kdyz je hraju...
DZer (52)|22.2.2007 22:04
[QUOTE=BlackFrog]strasne me z tehdle akcí boli hlava kdyz je hraju...[/QUOTE] tak to mě taky, ale jenom při LAN party... tak po třech dnech paření...:D ...nejdřív hlava pak mě pálej voči... ale pravidelně, když du spát a předtim dlouho pařim nákou akci tak ji pařim i ve snech...to bezesrandy
BlackFrog (563)|22.2.2007 22:17
[QUOTE=DZer]tak to mě taky, ale jenom při LAN party... tak po třech dnech paření...:D ...nejdřív hlava pak mě pálej voči... ale pravidelně, když du spát a předtim dlouho pařim nákou akci tak ji pařim i ve snech...to bezesrandy[/QUOTE]
u jiných žánrů je to taky po hodně dlouhé době, ale na tyhle prostě nejsem stavěnej:) a zdává se mi spíš o hráčkách než o hře samotné:D:D:D
mech13 (5526)|22.2.2007 23:31
quake 3 je brutalne rychla akce... kdyz sem na to nachvilku zlomil spolubydlu zvykliho na CS na hledel jak cigan na pracu... jsou to takovy dobry jatka, zadny zasivarny a krtkarny.
UT sem hraval mnohem vic, nejak se mi zdal lepsi... hroozne dlooouho sme parivali mod S.W.A.T coz je prakticky to samy co CS takze sme vlastne valili CS na UT engine:) jinak spoustu dni (a noci) sme proparili CTF ta mapa jak jsou dve veze naproti sobe:) (nejmenuje se FACE?)
u me vede UT i kdyz na Q3 si rozhodne nestezuju

EDIT: jinak teda jeste: Q2 sem nehraval vubec (ikdyz bych ho jeste nekde asi nasel:) ), UT2003 byl posahane a ani trosku se me nelibil a 2004 je tusim prakticky to samy... tou dobou sem uz nehraval
wolf007 (653)|23.2.2007 10:43
uz ani jednoho quaka neparim ani ne unreal tournament sice je pravda ze maji super adaptabilni engine ale uz me moc neberou .... pravdou je ze si obcas dam tactical ops ... v hlasovani chybi volba nehraji ani jedno ...
DZer (52)|26.2.2007 17:21
mech13: Q2 si nehrál, to si vodost přišel, to by velkej milník v 3D akcích...jinak S.W.A.T. vo tom sem nák neslišel sem, myslel sem že tactical ops je Unreal ve style CS, ale nikdy sem to nehrál...
mech13 (5526)|26.2.2007 18:00
[QUOTE=DZer]mech13: Q2 si nehrál, to si vodost přišel, to by velkej milník v 3D akcích...jinak S.W.A.T. vo tom sem nák neslišel sem, myslel sem že tactical ops je Unreal ve style CS, ale nikdy sem to nehrál...[/QUOTE]
v dobach Q2 me jeste 3Dcka moc nebraly... to sem radsi kresleny adventury:)
co se toho S.W.A.T tyce tak bylo par betaverzi se jmenem S.W.A.T a pak se to prejmenovalo na ty zminovane Tactical Ops nebo tak nejak to bylo:) sice je to uz dlouho, ale rekl bych ze kdyby nekdo lechce upravil GUI a prekopal do toho stejny mapy tak nepoznas jestli hrajes CS nebo UT...
Kubikk (13)|28.2.2007 20:18
Nejsem skalní příznivec tohoto žánru, ale občas si rád zahraji nějákého Unreala jen tak na odreagování:)
okounek (106)|16.3.2007 06:31
Taky jsem hrával unreal tournament před několika lety i QUAKE 3,ale nejlepší hraní stejně bylo po síti:D ted ho už nehraji ,ale ted mám quake 4 a nemůžu sehnat cd key.Prý je to dobrá pařba i dosti náročná na grafiku :).
P@pi (1519)|24.3.2007 13:51
[QUOTE=okounek]Taky jsem hrával unreal tournament před několika lety i QUAKE 3,ale nejlepší hraní stejně bylo po síti:D ted ho už nehraji ,ale ted mám quake 4 a nemůžu sehnat cd key.Prý je to dobrá pařba i dosti náročná na grafiku :).[/QUOTE]

Hra je to slušná a grafika je vynikající, navíc se neustále zlepšuje (displacement mapping atd.). To je všechno pěkný, ale pro příště NEPIŠ "nemůžu sehnat cd key". Neni to legální a navíc to nemá na zdejším fóru co dělat :mad: :mad: :mad:. Ber to jako upozornění! Todle neni warez fórum...
DZer (52)|24.3.2007 19:51
Quake4 - Grafiku má možná slušno ale vůbec mě to nechytlo...na trojku to nemá ani za mák... křísit naký příběh je podle mě zbytečnost měli to udělat stejně jako trojku jen jako arenovku. Doom je skoro to samí jak Q4, vždyť mají i stejný engine. A myslim že i profící stejně pořád hrajou multiplayer Q3. Zdá se mi že to nebyl od ID ten správný krok ku předu.
okounek (106)|25.3.2007 12:09
[QUOTE=P@pi]Hra je to slušná a grafika je vynikající, navíc se neustále zlepšuje (displacement mapping atd.). To je všechno pěkný, ale pro příště NEPIŠ "nemůžu sehnat cd key". Neni to legální a navíc to nemá na zdejším fóru co dělat :mad: :mad: :mad:. Ber to jako upozornění! Todle neni warez fórum...[/QUOTE]

Jo sorry já jsem to tam nechtěl psat ale nějak se mi to vymklo z rukou moc se omlouvám ,já vím že to je porovnání unreal vs.quake ještě jednou se omlouvám a díky za pochopení
Weslo (234)|17.4.2007 16:19
Quake 3 Arena 4ever ... nic lepšího jsem v životě neviděl
Jackal1 (218)|17.4.2007 20:16
Quake 4 je podle mě nádherná hra s pěknou grafikou a moc se mi líbila a je to jedna z her kterou jsem dohrál, ale.......
Unreal 2003 mě dal asi herně daleko více. Vybornej engine, nádherná grafika !! :o
petr.svec (320)|12.8.2009 08:50
osobně quaka... asi jsem trošku staromodní
CommanderZ (512)|12.8.2009 15:52
Quake II > Unreal
Quake III > Unreal Tournament
Unreal Tournament 2004 > Quake 3
Unreal Tournamen 3 > Quake 4
jrx (1880)|12.8.2009 16:02
...aneb nechť témata dávno zesnulá znovu povstanou :stupid Dva a půl roku staré :mistake