reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Chyba vypalování

redbrook (8)|4.2.2010 17:58
Ahoj,
mam ještě jeden problém. Na stolním PC mám vypalovačku značky LG. Při vypalování DVD se vypalování ukončí chvilku poté co začne a hlášení "Neznámá chyba vypalovačky". OS se přeinstaloval, používám NERO 7 a pořád stejné. Za každou radu moc díky.
StD (1963)|4.2.2010 20:12
Tak za A) vůbec se ti nezdá podezřelé, že se ti to nedaří hned na dvou místech?
B) Co takhle se pochlubit, jaký "toastový chléb" (=Značka, druh media, ADIP, za jakých nastavených podmínek) do těch toustovaček cpeš, jakých jsou značek/typů, jak jsou staré, kolik mají vypáleno, jsou čisté?... atd. atd. atd. To tě tady musí někdo vyslýchat? Ptáš se na jemnou práci, kterou může ovlivnit spousta věcí. Začal bych tedy potravou co se používá a ty nešetři podrobnostmi.
redbrook (8)|5.2.2010 09:09
Za A: Tahle chyba se vyskytuje už docela dlouho. Tato mechanika je na stolnim PC a jelikož ted používám notebook, tak sem to nejak zatim neřešil, protože už je stejnak po zaruce. Až ted když mi odešla i druhá "pekárna", tak je to docela problém. Nemám na čem dělat ty "tousty".
Za B: Tak rvu tam už poměrně dlouho pořá stejný "topustový chleba". Jedná se o Verbatim DVD+R. ( zde je kupuji ... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30729 ). Tato mechanika je stara asi 4 roky, ale delší dobu se na ni nic nevypalovalo. Jedna se o typ LG GSA-4163B . Jinak par těch "toustu už udělala". Nedokážu říct kolik. Čárky sem si nedělal. Nějaká ta stovka to bude.
StD (1963)|5.2.2010 09:15
Mám mj. tuhle mechaniku také, ale dnes už ji používám jen na čtení, nicméně co si pamatuji, když jsem s ní ještě vypaloval, tak u +R se musel předem přepnout Booktype z DVD+R na DVD-ROM, ovšem při vypalování v DVDDecrypteru/ImgBurnu.
Taky by nebylo od věci vyčistit vnitřnosti čisticím CD se štětečky...
redbrook (8)|5.2.2010 09:58
Jasne diky moc za typ. Skusim a uvidime. Zatim moc diky.