Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Co kvalitního do 4tis Kč?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VLAN
    Registrace
    Aug 2009

Co doporučíte do 4000Kč?
    Modulární kabeláž nepožaduji, požaduji výkon od 600W-700W(ale kvalitních).

Měl jsme Enemax Pro 82+ 625W, nezvládli reklamaci vyřešit do 30 dnů, tak mám teď peníze v ruce, a nevím co dál, jestli se vrátit k Enermaxu, resp. k tomu samému modelu. Pokud by jste z vlastní zkušenosti věděli o nějakém opravdu super zdroji, rád si připlatím, ale tak do těch 4000Kč MAX.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Enermaxi z novej rady 87+ Alebo sa vrátiť, k predošlému modelu.

Registrace
    Aug 2009

To jsi mi moc nepomohl, myslel jsem z VLASTNí zkušenosti, prostě něco kvalitního co má někdo doma a doporučil by. 87+ je sice hezká věc, ale je ještě celkem dlouho nedostupná.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Corsair HX620 http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4508O0V41NMDQC (je to vlastne seasonic, novy HX650 dela CWT) a Corsairy ma tady na foru dost lidi a myslim, ze zkusenosti vetsinou kladne ... ale to stejne plati pro jakykoliv Enermax Pro/Modu
    Nebo jeste chvilku vydrz a porid si ten Enermax ... http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4508O0V41NMVQF

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Koukam ze osveta ohledně superkvalitních zdrojů se tu jeste moc nerozsirila. JEDINA SPRAVNA VOLBA JE SEASONIC X-650! teda imho, aby to neznělo tak demagogicky

Má uplně nový návrh vnitřností, nejvyšší účinnost v této třídě, semipasivní režim (do 150W odběru vůbec nespíná ventilátor) atd atd..

Kazdopadne dle testu je to nejlepsi zdroj na soucasnem trhu, navic za super cenu (treba ve srovnani s Modu625+). Vice info v tomto threadu zde na foru. Jo a při koupi pozor na uváděnou záruku. Některé shopy (TSB) uvádí jen 24 měsíců, jiné 36, ale oficiálně by zdroj měl mít 5 letou záruku - 60 měsíců jak uvádí CZC nebo TNTrade. Tak si to raději ověř.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 05-02-2010 v 11:42

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Corsair HX620 http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4508O0V41NMDQC (je to vlastne seasonic, novy HX650 dela CWT) a Corsairy ma tady na foru dost lidi a myslim, ze zkusenosti vetsinou kladne ... ale to stejne plati pro jakykoliv Enermax Pro/Modu
    Nebo jeste chvilku vydrz a porid si ten Enermax ... http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4508O0V41NMVQF
    Já patřím bohužel mezi hrstku lidí, co vlastnili vadný PRO82+.

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Koukam ze osveta ohledně superkvalitních zdrojů se tu jeste moc nerozsirila. JEDINA SPRAVNA VOLBA JE SEASONIC X-650! teda imho, aby to neznělo tak demagogicky

Má uplně nový návrh vnitřností, nejvyšší účinnost v této třídě, semipasivní režim (do 150W odběru vůbec nespíná ventilátor) atd atd..

Kazdopadne dle testu je to nejlepsi zdroj na soucasnem trhu, navic za super cenu (treba ve srovnani s Modu625+). Vice info v tomto threadu zde na foru. Jo a při koupi pozor na uváděnou záruku. Některé shopy (TSB) uvádí jen 24 měsíců, jiné 36, ale oficiálně by zdroj měl mít 5 letou záruku - 60 měsíců jak uvádí CZC nebo TNTrade. Tak si to raději ověř.
    Ok, díky za rady. Nevím, jestli ten Seasonic X-650 čekat, jsem teď na přechodnou dobu vlastníkem s PC se zdrojem LC Power, a bojím se o komponenty, aby to přežily .

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

speedsnail: 87+ jsou rozhodně podobně dobrý zdroje. A už se prodávaj se, akorát možná ještě ne v ČR (tady budou dle eshopů do 14 dní) - ale to koukam, že seasonic je na tom stejně.
    Ale jinak souhlas x-650 je výbornej zdroj a mimo nový enery konkurenci nemá. Že je ale lepší než oni bych se rozhodně tvrdit neodvažoval (podle zahraničních testů to spíš vypadá, že v běžnejch zátěžích je o fous lepší ener, seasonic má křivku účinnosti posunutou víc k větším zátěžím - ale jde o procenta (či ...to).

Registrace
    Aug 2009

Co říkáte na Corair HX 650? http://www.alza.cz/corsair-hx650-d147668.htm Podle recenzí je kvalitní a tichý, nemáte někdo osobní zkušenost?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Jestli je pravda že ho dělá CWT jak píše Salamander, nevidím důvod se jím zabývat. Podle některých recenzí je kvalitní všechno co je tiché a nevybuchne při testu. Za stejnou cenu je HX620 made by Seasonic, podívej se na dávnou recenzi Silentpcreview - jeden z nejtišších zdrojů s nejnižším zvlněním napětí který tam doteď měli.

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Jestli je pravda že ho dělá CWT jak píše Salamander, nevidím důvod se jím zabývat. Podle některých recenzí je kvalitní všechno co je tiché a nevybuchne při testu. Za stejnou cenu je HX620 made by Seasonic, podívej se na dávnou recenzi Silentpcreview - jeden z nejtišších zdrojů s nejnižším zvlněním napětí který tam doteď měli.
    Na HX 620 už jsem koukal, ale už se pomalu ztrácí z pultů, protože ho nahrazuje HX650, osobně na mě z Corsairů dělá nejlepší dojem HX 750, ale to je na mou sestavu už zbytečné.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Dyť na Alfě je skladem. Za svojí cenu výborně vypadá Seasonic S12D 750W. Nemá modulární kábly a výkon je overkill na cokoliv s jednou grafikou, ale mě by ani jedno z toho nevadilo.

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Hele, každý ti tu radí super zdroje, neurobiš chybu ani s jedným, nieje to možné... u mňa mám osobnú skúsenosť s Enermax ECO... taktiež extremne tichý (má Magma Fan) a ušetrene peniaze vrazis niekde inde...

Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Hele, každý ti tu radí super zdroje, neurobiš chybu ani s jedným, nieje to možné... u mňa mám osobnú skúsenosť s Enermax ECO... taktiež extremne tichý (má Magma Fan) a ušetrene peniaze vrazis niekde inde...
    Víš, ale já ty peníze nemám kam nacpat. PC mám v takovém stavuj, že jediné jak ho vylepšit lze výměnou chladiče u 5850, na který stále čekám. pokud by jsme měnil procesor, tak už s novou paticí, a na to momentálně nemám finance, a výkon mého E8400 mi stačí.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Jestli je nemas kam vrazit, tak ja ti dam cislo uctu :-D.

Ten Seasonin X-650 vypada zajimave, tak to muzes zkusit ;o).

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. vyběr kvalitního zdroje
    Od Majkl92 v sekci Zdroje
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-01-2013, 20:15
  2. Výběr kvalitního ntb
    Od Basten v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-12-2008, 14:04