reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak se zbavit automatickeho restartovani?

michal.kolesa (357)|5.2.2010 06:39
Mam ve Windows automaticke restartovani (zapomel jsem jej zmenit), ted mi Win spadnul a hlaseni o chybe jenom problikne a hned se PC restartuje a ja nevim proc. Jak se toho automatickeho restartu zbavim, abych tu chybu videl?
robky (3195)|5.2.2010 07:30
Čo tak použiť rozum a google ...

To musíš na každú triviálnu vec zakladať vlákno?:stupid
hl.hl (1387)|5.2.2010 07:32
Nouzovy rezim jste zkousel?
michal.kolesa (357)|5.2.2010 07:48
ne, nouzový režim taky nefunguje
robky (3195)|5.2.2010 07:57
Akého pc sa dotaz jedná?

Počítač vyhadzuje bsod a nemôžeš sa dostať do windowsu? Alebo ako?
michal.kolesa (357)|5.2.2010 08:14
Nějak tak BSOD, jenom problikne a hned se PC restartuje, takže nevím co je za chybu.
Když se pokouším sputit instalaci z CD tak jakmile se natáhnou drivery a zobrazí se dotaz, zda instalovat nebo opravit instalaci tak se NTB vypne sám od sebe.
johny__g (6387)|5.2.2010 08:56
Tak to spíš vypadá jako HW problém. Co nějaká live distribuce linuxu, jde nabootovat? Nebo aspoň když notebook necháš jet nějakou dobu třeba jen v BIOSu, taky se vypíná?
michal.kolesa (357)|5.2.2010 08:57
ubuntu jde
Já to tipuji na přehřátí (když na něj sahnu je teplý). Ale on se zahřeje jen tím že načte instalační program a startoval studený.
Paměť jsem včera otestoval memtestem (1 cyklus)
hl.hl (1387)|5.2.2010 11:05
Zkus toto:
- Spust Mini XP z Hiren's boot CD
- Zvol ikonu HBCD Menu
- Vyber Menu > Registry > Registry Editor PE
- Zvol adresar Windows (C:\Windows) a dej OK
- Stejne zvol soubory SAM, SECURITY, SOFTWARE, SYSTEM (melo by to vybrat rovnou spravny adresar a staci dat jen OPEN)
- Zvolit profil (NTUSER.DAT) tlacitkem YES pro administratora - adresar by mel byt c:\Documents and Settings\Administrator\ + tlacitko OPEN
- Zvolit postupne profil (NTUSER.DAT) tlacitkem YES pro uzivatele ktery normalne pouziva pocitac - adresar by mel byt c:\Documents and Settings\\ + tlacitko OPEN
- Zvol ze uz dalsiho uzivatele nechces nacist tlacitkem NE
- OK
- Spusti se regedit
- Dej CTRL+F a hledej text "autoreboot" a u vsech vyskytu zmen 1 na 0 (dalsi vyskyty najdes pres klavesu F3)
- Ukoncit regedit
- OK
- Ukoncit Mini XP
- Zkusit nabootovat a pokud predtim problikla obrazovka BSOD tak ted by mela zustat svitit. Opis ji a treba se pak podle obsahu bude dat zjistit jak vyresit problem.
michal.kolesa (357)|5.2.2010 11:17
mě se už povedlo nějak záhadně nainstalovat WIN, ale zase se nejde pro změnu přihlásit.
Začne se přihlašovat k účtu pak se to přeruší (bez žádného dialogu)a hned se to zase začalo odhlašovat.
Nešlo to ani v nouzovém režimu pro účet admina.

Při instalaci to říkalo, že je problém se zařízením BTW a WPD (nebo tak nějak)