reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

aky lacny 22" monitor?

Sherpa (2)|22.2.2007 23:18
zdar,
chystam sa kupit nejaky novy monitor a chcel by som nieco vacsie. zatial ma zaujali hlavne tri: Samsung 225BW, LG Flatron L226WT-SF a ACER AL2216WsD. Vsetky su sirokouhle 1680x1050 a maju DVI konektor. Samsung a LG berem ako spolahlive znacky a acer je zase o liter lacnejsi. na papierove hodnoty odozvy, kontrastu atd. sa nechcem moc spoliehat a preto by som sa chcel opytat ake skusenosti mate s tymito monitormi vy a ktory by sta mi odporucili?
Hudri (13)|25.2.2007 01:29
Ja mam 225BW a som velmi spokojny - jedinym neduhom je podsvietenie hornych a dolnych okrajov ale nie je to nic tragicke, je to badat len v tme a len pri filmoch s ciernymi pruhmi hore a dole. Odozva je vyborna (5 ms) takze ziadne mazanice sa nekonaju, interpolacia velmi slusna, input lag som nezaznamenal, podanie farieb a pozorovacie uhly adekvatne TN 6-bit (mam ho na hry,filmy,net,word, ziadna uprava fotiek ani grafika takze nepotrebujem verne podanie S-IPS alebo S-PVA). Na hry/filmy je fakt super. Zalezi na tom na co chces LCD pouzivat. Ale na tvojom mieste by som radsej zobral novy 226BW.