Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Problem s přehráváním .mid

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Řasto si hraji s notovým softwarem a pod. po odindtalaci několika zkušebních aplikací mi počítač přestal přehrávat soubory mid (vmidi píše: There is no midi devices configured on your system, wmp:Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly., v nwc mi zmizely výběry midi mapper, gm synthetizer...), jediný program ve kterém lze ted přehrát midi je jetaudio.
    Jak to spravit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od jeninicicek Zobrazit příspěvek
    Řasto si hraji s notovým softwarem a pod. po odindtalaci několika zkušebních aplikací mi počítač přestal přehrávat soubory mid (vmidi píše: There is no midi devices configured on your system, wmp:Windows Media Player cannot play the file because there is a problem with your sound device. There might not be a sound device installed on your computer, it might be in use by another program, or it might not be functioning properly., v nwc mi zmizely výběry midi mapper, gm synthetizer...), jediný program ve kterém lze ted přehrát midi je jetaudio.
    Jak to spravit?
    Vypada to, ze se nektere aplikace hrabaly tam kde nemely. Zkus reinstall ovladacu zvukovky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

To už jsem zkoušel, nepomáhá...
    Přeházelo to spíš nějaké nastavení v systému či registrech...
    Mohl by omoci opětovný install a uinistall odinstalovávaných aplikací?
    Myslím, že to natvrdo vzalo sebou Microsoft midi mapper a gs synthetizer, jak toto přeinstalovat?
    Naposledy upraveno uživatelem jeninicicek: 07-02-2010 v 10:29

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Tak jsem vše znova přeinstaloval a nic... Nikdo nevíte jak přeinstalovat Mic. midi mapper, gs synthetizer, nebo alespon které knihovny ve win k nim patří? Googluju, googluju a na nic nemůžu přijít...

Podobná témata

1. Problém s přehráváním videa
    Od frostman666 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-03-2010, 19:42
  2. Windows XP: Problém s přehráváním WAV
    Od Dobik v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-09-2009, 12:38
  3. Problém s přehráváním videa
    Od jainina v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení